جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

ویژه برنامه های سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

ویژه برنامه های سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی


ویژه برنامه های سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

جعفر عبدالملکی صبح امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های استان اظهار داشت: سیمای استانی شبکه کردستان سه ویژه برنامه به مناسبت اولین سالگرد شهادت حاج قاسم با عنوان «مکتب سلیمانی» تهیه و پخش می کند. ویژه برنامه «مکتب سلیمانی»  در تاریخهای هشتم، یازدهم و سیزدهم دی ماه راس ساعت 22 به مدت چهل و پنج  دقیقه به روی آنتن می رود و باز پخش آن روز بعد ساعت دوازده و چهل وپنج دقیقه پخش می­گردد این برنامه به تهیه کنندگی مسلم رحمانی و با حضور کارشناسان اهل تسنن و تشیع در خصوص بصیرت و مکتب حاج قاسم تهیه گردیده است.

وی در ادامه افزود: سیمای مرکز کردستان همچنین در این ایام در سایر برنامه­های زنده و ضبطی بخشهایی را در قالب گزارش، گفت و گو، پخش سرود، کلیپ، موسیقی­های حماسی و مرتبط، پخش خبر و گزارش از مراسمهای سطح شهر و نهادها در مورد سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی اقدام می نماید..

عبدالملکی همچنین اظهار داشت: صدای استانی شبکه کردستان نیز سه ویژه برنامه در ساختار نمایشی با نامهای «تماس اضطراری»، «ضاحیه» و «راه عشق» را به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها  تولید و پخش خواهد کرد.

وی افزود: نمایش تماس اضطراری به تهیه کنندگی علی رحمانی با مدت زمان 30 دقیقه، راه عشق به تهیه کنندگی سید آزاد پیرخضری با مدت زمان 15 دقیقه و ضاحیه به تهیه کنندگی نعیمه نادری نژاد با مدت زمان 10 دقیقه تهیه و پخش می­گردد

مدیر کل صدا وسیما مرکز کردستان با بیان این مطلب که صدای مرکز کردستان از اول آذر اقدام به تولید و پخش برنامه ریبازی ئه وین  نموده است ،گفت:  این برنامه نیز به صورت مشخص در مورد حاج قاسم سلیمانی است و در این ایام کلیه برنامه­های صدا به صورت پخش و آیتمی در ارتباط با اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی است لازم به ذکر است که دو برنامه با نامهای ضاحیه (نمایشی) و نشان سلیمانی (مسابقه ) به مرحله نهایی اولین جشنواره مکتب سلیمانی راه یافته است. 

عبدالملکی در پایان اظهار داشت: معاونت فضای مجازی شبکه استانی کردستان هم از اول دیماه زمینه سازی ورود به روز بصیرت و اولین سالگرد شهادت سردار دلها را تدارک دیده است و همچنین اقدام به تولید ویدیو کامنت ، تیزر، مستند و صدها مورد عکس نوشته، اینفوگرافی، استوری موشن و باز نشر تولیدات وآیتم های برنامه­های صدا، سیما، خبر وشبکه های سراسری صدا وسیما نموده است.

آدرس کوتاه :