سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

وظیفه مسلمانان دفاع ازقدس شریف است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

وظیفه مسلمانان دفاع ازقدس شریف است

وظیفه مسلمانان دفاع ازقدس شریف است


امام جمعه دهگلان

وظیفه مسلمانان دفاع ازقدس شریف است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای سنندج، ماموستا یدالله محمدی امام جمعه دهگلان درخطبه های نماز جمعه دیروز دهگلان درمسجد جامع این شهرگفت: قدس قبله گاه اول مسلمانان است که امروز در چنگال جنایتکار بزرگ تاریخ، اسرائیل غاصب اسیر است و ما باید سعی کنیم تا قدس عزیز از چنگال  صهیونیست ها آزاد شود.

وی با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی بسیار مهم و سرنوشت ساز روزگفت: با وجود تمامی مشکلات و مصائب امروز منطقه و جهان اسلام یادآور می شویم که مسئله قدس همچنان مسئله اول جهان اسلام است و ما در خصوص قدس هیچگونه کوتاهی نخواهیم  کرد.

ماموستا محمدی گفت: مسجد الاقصی متعلق به مسلمانان است  و تا آزادی کامل آن از چنگال استعمار و صهیونیسم ندای حمایت از گلوی مسلمانان بر خواهد خواست و باعث تزلزل و فروپاشی رژیم جعلی اسراییل خواهد شد.

وی افزود: امام راحل فرمود، تا زمانی که غده سرطانی اسرائیل وجود دارد رفاه و آسایش برای کشورهای اسلامی ایجاد نخواهد شد.

ماموستا محمدی گفت : کسانی که به نام اسلام و با ذکر الله اکبر مردم بی گناه را قتل عام می کنند مسلمان نیستند و تنها عامل تفرقه میان مسلمانان جهان هستند تا به خواسته های ناحق خود برسند و این افراد نزد ما و تمامی مسلمانان جهان محکوم هستند.

امام جمعه دهگلان گفت: هر کس با هر انگیزه ای مردم بیگناه را به خاک و خون بکشد توسط مردم آزاده جهان محکوم به نابودی است. و تروریسم در تمام ادیان و ملت ها منفور است.

آدرس کوتاه :