رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

وزنه برداران کردستانی دو نشان رقابتهای پیشکسوتان کشور را کسب کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

وزنه برداران کردستانی دو نشان رقابتهای پیشکسوتان کشور را کسب کردند

وزنه برداران کردستانی دو نشان رقابتهای پیشکسوتان کشور را کسب کردند

مُدیرکل ورزش و جوانان کُردستان گفت: مسابقات وزنه برداری قهرمانی پیشکسوتان کشور، گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، با معرفی نفرات برتر دسته‌های مختلف به پایان رسید.

حامد جولایی با بیان اینکه وزنه برداران پیشکسوت کشور مسابقات خود را در رده‌های سنی ۳۵ تا ۷۴ سال برگزار کردند، افزود: در پایان در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ سال، سیروس طاوری، وزنه بردار کامیارانی نشان طلا دسته ۱۰۵ کیلوگرم را برگردن آویخت و بر سکوی نخست ایستاد و مجید مهرانفر، دیگر ورزشکار کُردستانی در همین رده سنی، مدال بُرنز دسته ۹۴ کیلو را از آن خود کرد و در رده سنی ۴۹ تا ۵۵ سال، منصور رحمانی در دسته ۷۷ کیلو از شهرستان سقز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

وی افزود: در نتیجه تیمی، کُردستان با ۷۳ امتیاز در رده یازدهم ایستاد و آذربایجان شرقی، اصفهان و خوزستان به ترتیب عناوین اوّل تا سوّم را بدست آوردند.

کُردستان با چهار ورزشکار به سرپرستی دانش باتمانی و علی محمّد کمری در مسابقات وزنه برداری قهرمانی پیشکسوتان کشور شرکت کرد.

این مسابقات به میزبانی شهرستان ورزقان در استان آذربایجان شرقی برگزار شد و ۱۵۲ وزنه بردار پیشکسوت از ۱۹ استان سراسر ایران به رقابت پرداختند.

منبع خبرگزاری: صداوسیما مرکز کُردستان