جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

ورزش در استان - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

ورزش در استان

ورزش در استان


با توجه به اهمیت پیشرفت رشته های ورزشی در عرصه های مختلف بین المللی و کسب مدال توسط جوانان این مرز وبوم صدای مرکز کردستان با تولید و پخش برنامه ای با عنوان ورزش در استان به موضوع فعالیتهای ورزشی استان در سطح حرفه ای و آماتور جهت ارتقاء ورزش استان می پردازد.

در این مجموعه برنامه سعی می شود در هر قسمت از برنامه به یک رشته ورزشی بصورت اختصاصی پرداخته شده و مسائل و مشکلات مورد نقد و بررسی قرار گیرد و پیشرفت های صورت گرفته نیز در این رشته ورزشی مطرح شود و به اطلاع شنوندگان برسد.

در این برنامه با حضور مسئولین ذیرربط و سازمان تربیت بدنی مسائل مورد بررسی قرار می گیرد و راه کار مناسب ارائه می گردد. همچنین گزارشی از رشته مورد بحث و وضعیت کنونی آن در استان تهیه می گردد.

در بخشی از برنامه نیز خبرهای ورزشی استان در هفته گذشته و رویدادهای ورزشی استان در هفته آینده توسط کارشناس مجری یا مسوول روابط عمومی سازمان تربیت بدنی استان ارائه می گردد. در ضمن در هر برنامه سعی می گردد جوانان و نوجوانان موفق در رشته مورد بحث در سطح استان معرفی گردند.

جهت ترغیب جوانان پیگیری فعالیتهای ورزشی و ایجاد انگیزه در آنان – در صورت امکان معرفی پیشکسوتان هر رشته در برنامه بعنوان یک آیتم جداگانه ارائه می گردد .

این برنامه روزهای شنبه هر هفته به مدت 45 دقیقه از ساعت 13:15 لغایت 14 از صدای مرکز کردستان تولید و پخش می شود.

 

عوامل این برنامه:

تهیه کننده: هیوا بهروش

دستیار تهیه: دلارام نامور

گزارشگر: علیرضا کریمپور

مجری کارشناس: حامد نظرویسی