جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

واگذاری تصدی‌ها به بخش خصوصی فساد اداری را کاهش می‌دهد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

واگذاری تصدی‌ها به بخش خصوصی فساد اداری را کاهش می‌دهد

واگذاری تصدی‌ها به بخش خصوصی فساد اداری را کاهش می‌دهد


رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان:

بهرام نصراللهی‌زاده ظهر امروز در همایش علمی کاربردی مسؤولین مدیریت عملکرد بهزیستی سراسر کشور که در سنندج برگزار شد، عنوان کرد: روند تحولات اجتماعی جامعه ما را درگیر کرده و چون ایران یک جامعه در حال گذار است مشکلات خاصی به وجود آورده است.

وی با بیان اینکه دوران گذار دوران بحران است و باید از نامطلوب‌ها به سمت شرایط مطلوب حرکت کرد، افزود: در دوران گذار بحران‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... خود را نشان می‌دهند که اساسی‌ترین این بحران‌ها بحران اجتماعی است.

نصراللهی‌زاده ابراز داشت: ما چندین دهه در تکاپوی رسیدن به وضعیت مطلوب هستیم و چون در دوران گذار قرار گرفته‌ایم همه حالات ساده به سمت شرایط پیچیده تمایل دارند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان خاطرنشان کرد: در جامعه ما که یک جامعه در حال گذار است هر روز یک اتفاق جدیدی روی می‌دهد و امروزه عنصر تغییر، ویژگی دائمی بشریت شده است.

وی با بیان اینکه امروز بسیاری از مسائل برخط و تحولات لحظه‌ای است، بیان کرد: زندگی روز به روز پیچیده‌تر می‌شود و لابه‌لای این پیچیدگی بحران‌هایی به وجود می‌آید که موجب تحولات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... می‌شود و نهادهای اجتماعی در برابر این تحولات اجتماعی که آسیب‌های اجتماعی را به دنبال دارد مسؤولیت خطیری دارند.

نصراللهی‌زاده با اشاره به معنا و مفهوم توسعه عنوان کرد: توسعه به این معنی نیست که خشتی روی خشت گذاشته شود بلکه به این معنی است که زندگی را برای انسان‌ها انسانی‌تر کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان گفت: باید برای مسائل اجتماعی فکری صورت گیرد و برنامه خاصی اتخاذ شود و یکی از دستگاه‌های متولی این امر بهزیستی است و سایر دستگاه‌ها نیز باید کمک‌کننده سازمان بهزیستی باشند.

آدرس کوتاه :