جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۹

والیبالیست جوان بیجاری به اردوی تیم ملی دعوت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

والیبالیست جوان بیجاری به اردوی تیم ملی دعوت شد

والیبالیست جوان بیجاری به اردوی تیم ملی دعوت شد


رئیس اداره ورزش و جوانان بیجار خبرداد:

والیبالیست جوان بیجاری به اردوی تیم ملی دعوت شد

هادی شهبازی اظهار کرد: در پی برگزاری اردوی یک هفته ای در ارومیه جهت کسب آمادگی تیم ملی والیبال برای شرکت در مسابقات جهانی در کشور صربستان، از بخشنده بازیکن بیجاری نیز برای شرکت در این اردو دعوت بعمل آمد.
وی ادامه داد: با توجه به ارزیابی داوران و موفقیت وی در بازی هایی که تا کنون شرکت نموده است، از استعداد خوبی برای ترقی ورشد دارد.
شهبازی گفت: احسان بخشنده تا کنون توانسته است در بازی های بین آموزشگاهی، استانی و کشوری خوش بدرخشد و در کارنامه خود عنوان های قهرمانی نوجوانان استان، قهرمانی جوانان استان، قهرمان امید های کشور، بازی در لیگ زیر گروه بزرگسالان، بهترین بازیکن مسابقات کشوری آموزشگاه ها، کسب عنوان های بهترین بازیکن مسابقات دهه فجر، رتبه اول مسابقات امید لیک دسته دوم کشوری در مسابقات سال 93 لیک زیر گروه کشوری، رتبه قهرمانی و عنوان بازیکن برتر مسابقات آموزشگاهی کشوری درارومیه را دارد.
وی اظهار کرد: جوانان بیجار در زمینه بازی والیبال از استعداد خوبی برخور دارند و اغلب در مسابقات استانی و کشوری مقام های برتر را کسب نموده اند و اگر مورد توجه قرار گیرند، به سرعت رشد می کنند.
مسابقات صربستان در تابستان سال 95 برگزارخواهد شد.
شهرستان بیجار که در شرق استان کردستان واقع شده است دارای جوانان ورزشکار مستعدی در رشته های کشتی، والیبال، دوچرخه سواری واسکی می باشد.

منبع خبرگزاری : ایرنا

آدرس کوتاه :