جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

واردات الکل به استان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

واردات الکل به استان

واردات الکل به استان


مدیر کل صنعت، معدن و تجارت کردستان:

واردات الکل به استان

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان در جلسه ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه هفته آینده ۴۵ تن الکل وارد استان می‌شود گفت: ۴ واحد تولیدی در کردستان وظیفه ساخت مواد ضدعفونی کننده در استان را در اختیار دارند.محمد دره وزمی با اشاره به اینکه هیچ کمبودی از لحاظ شوینده در کردستان نداریم از مردم خواست موارد تخلف را با تلفن‌های ۱۲۴ صنعت، معدن وتجارت، سازمان تعزیرات و معاونت غذا و داروی استان خبر دهند.
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان هم با بیان اینکه هیچ مشکلی در توزیع کالا‌های اساسی در استان نداریم گفت: سیب و پرتقال همانند سال‌های گذشته از ۴ ماه قبل تامین شده وزیر قیمت بازار در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
خالدجعفری همچنین از اتاق اصناف خواست که با همکاری ارگان‌های مرتبط نسبت به تعطیلی صنوفی که زیاد ضرورت ندارند اقدام کند.
وی همچنین از مسدود کدن ورودی بعضی ادارات به اسطه وجود بیماری کرونا انتقاد کرد و گفت: این کار خود موجب ایجاد ازدحام مردم می‌شود.
پیمان اسکندری مدیرسازمان تعاون روستای کردستان از خرید هزار و ۱۲۰ تن پرتقال و ۶۰۰ تن سیب برای عرضه در غرفه‌های فروش میوه شب عید استان خبر داد.
سید نجیم حسینی مدیر کل تعزیرات حکومتی کردستان هم به غرفه‌های عرضه میوه شب عید اعلام کرد نباید به مردم اجبار کنند که سیب و پرتقال را باهم بخرند.

آدرس کوتاه :