رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

هیوا، چوپان کوچک - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

هیوا، چوپان کوچک

هیوا، چوپان کوچک


 

هیوا، چوپانزاده ای است که در یکی از روستاهای اطراف شهر سنندج به نام "کانی سواران" به همراه خانواده اش زندگی می کند. در اوایل تابستان، در حادثه ای پای پدر او می شکند و بالاجبار تا پایان تابستان خانه نشین می شود و چون کس دیگری برای مراقبت از گله پیدا نمی شود، این مسولیت را هیوای کوچک بر عهده می گیرد.

هیوا متوجه مشکلات و سختی های کار می شود. اما زمانیکه یأس و ناامیدی به وی دست می دهد، متوجه می شود که حیوانات گله می توانند با او حرف بزنند. آنها قول میدهند به او در این راه کمک کنند به شرطی که کسی از این راز باخبر نشود.

"هیوا، چوپان کوچک" داستان آرزوی بزرگ شدن و پذیرفتن مسوولیت کودکان در جامعه و ایفای نقش پررنگ تر آنهاست. دراین سریال - مجموعه در هر قسمت از داستان اتفاقاتی رخ میدهد که درس و تجربه ای برای هیوا در بر دارد و او را در مسیر کار و زندگی با مفاهیمی همچون: همکاری، دوستی، شجاعت، دوستی و مهربانی با حیوانات، پرهیز از دروغ و پر خوری و ... آشنا می نماید.

عوامل

تهیه کننده و مجری طرح: رضا احمدیاری

کارگردانان: فهیمه ذبیحی سلطانی و رضا احمدیاری

نویسندگان: کاوان احمدی، رضا احمدیاری، وحید بهرامیان

طراح کاراکتر: سعید رضوانی، فاطمه امیری

لی آوت سه بعدی: آرمین جهانگیری، سوران شکری

طراحان استوری برد: سعید رضوانی، حسین شجاعی طباطبایی، رسول حسینی، لاله ضیایی، هاجر مهرانی، روجا دشت پیما

انیماتورها: میلاد رستمی، هانا جهان بخش، روژین صابونی، آذین امینی، آزاده رحمانی، سنا حسین پناهی، سمیرا کشاورز، زهدیه حسامی ، سیران مجیدی، مهران منصوری، وحید بهرامیان ، حامد اکرمی، فرشید توکلی

 


تهیه شده در واحد انیمیشن سیمای مرکز کردستان