جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

همکاری با بسیج باید در بالاترین سطح باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

همکاری با بسیج باید در بالاترین سطح باشد

همکاری با بسیج باید در بالاترین سطح باشد


کردستان

همکاری با بسیج باید در بالاترین سطح باشد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

به منظور ارتقاء کمی و کیفی فعالیتهای بسیج صدا و سیمای مرکز کردستان جلسه ای با حضور مدیرکل مرکز و مسئولان شوراهای بسیج در سالن جلسات مرکز کردستان برگزار گردید در این نشست مسئولان شوراهای بسیج به ارائه گزارشی از فعالیتهای حوزه کاری خود پرداختند.

جعفر عبدالملکی مدیر کل مرکز ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جلسه و تبریک هفته دفاع مقدس بسیج را مایه برکت صدا و سیما دانست و گفت: بسیج در هر مجموعه­ای برکت و موجب پویایی آن سیستم است بسیج از افتخارات انقلاب اسلامی است و ما وظیفه داریم در پویایی گسترش و انسجام هرچه بیشتر بسیج کمک کنیم.

عبدالملکی در این نشست ضمن تاکید بر توان بالقوه بسیج در عرصه­های مختلف بیان داشت: انتظار می­رود فعالیت بسیج در رسانه ملی به گونه ای باشد که شمیم بسیجی بودن در مرکز احساس شود و روحیه بسیجی در همه ساحتهای مرکز جریان داشته باشد

مدیرکل مرکز کردستان با شاره به مسئله جذب نیروهای ارزشی و انقلابی در مرکز اظهار داشت: بسیج می تواند مدخل مناسبی برای افراد انقلابی باشد. شناسایی افراد انقلابی برای مجری­گری، گویندگی، تهیه کنندگی و  سایر بخشها در کنار فعالیتهای تولیدی و محیطی می تواند بالندگی و رشد مرکز را در پی داشته باشد.

آدرس کوتاه :