رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی

در دیواندره برگزار شد

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی

صبح امروز همایش پیاده روی خانوادگی با حضور اقشار مختلف مردم دیواندره به مناسبت روز پاکسازی دیواندره و انتخابات 96 از پارک ملت تا پارک 22 گولان برگزار شد.
فرماندار شهرستان دیواندره در این مراسم با تاکید بر توسعه ورزش های همگانی گفت: همایش های پیاده روی خانوادگی به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی و نهادینه کردن ورزش همگانی در راستای فرمایش مقام معظم رهبری در شهرستان برگزار شده است.
جعفر توان با اشاره به شعار سال 96 تصریح کرد: امید است با تکیه بر پتانسیل و ظرفیت های موجود و با اجرای طرح های اقتصادی مقاومتی شاهد ارتقای تولید و اشتغال و توسعه در شهرستان باشیم و توسعه نیز به انسان های سالم نیاز دارد و انسان سالم باید تن سالم داشته باشد.
وی با بیان اهمیت برگزاری و مشارکت در انتخابات اظهار داشت: انتخابات یک مسئله مهم در کشور ما است و حضور حداکثری مردم در انتخابات یکی از مهمترین شاخصه های نمایش اقتدار ملی است.
او با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات افزود: شرکت در انتخابات وظیفه دینی و قانونی همه ماست بر این اساس انتخابات 29 فروردین با حضور حداکثری و شور و نشاط بالا در سلامت و امنیت کامل برگزار خواهد شد.
در پایان این همایش به قید قرعه جوایزی ارزنده به شرکت کنندگان اهدا شد