جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در مریوان برگزار شد. - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در مریوان برگزار شد.

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در مریوان برگزار شد.


همزمان با سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در مریوان پیش‌ از ظهر امروز در گرامیداشت سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به استان کردستان در سال 88 و به مناسبت ولادت حضرت قائم(عج) و جشن نیمه شعبان با حضور باشکوه برگزار شد.

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی از محل میدان استادیوم آغاز و به سمت دریاچه دریاچه زریبار مریوان ادامه داشت، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، استاندار کردستان، مسئولان استان و شهرستان نیز حضور داشتند.

 

استاندار کردستان در همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی 22 عدد دوچرخه هدیه داد

عبدالمحمد زاهدی در همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی مریوان ضمن تبریک ایام و اعیاد شعبانیه اظهار داشت: امروز 22 اردیبهشت سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به استان کردستان است و ضمن گرامیداشت این ایام، آرزوی سلامتی و سربلندی برای تمام مردم دارم.

وی گفت: از تمام مردم ایران اسلامی دعوت می‌شود تا با حضور در شهرستان مریوان، از نزدیک با «شهامت، رشادت و دلیری و فرهنگ مردم این خطه» آگاه شوند.

استاندار کردستان ضمن تشکر و قدردانی از حضور باشکوه مردم مریوان در همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی، تصریح کرد: اگر بنده بخواهم در یک جمله و یک کلمه در مورد استان کردستان و مریوان سخنی بگویم می‌گویم "زیبا" و این هم واقعیت دارد.

 

وی گفت: بنده به دلیل استقبال باشکوه مردم مریوان از همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی و گرامیداشت سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به استان کردستان 22 عدد دوچرخه را به قید قرعه و به عنوان هدیه به مردم اهدا می‌کنم.

 

سلحشوری‌های مردم مریوان اجازه یک روز حضور به دشمنان بعثی در این خاک را نداد

در ادامه محمد شفیعی در این همایش اظهار داشت: هدف از برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی ایجاد شور و نشاط در بین آحاد مردم بوده و امیدواریم که بتوانیم در این مسیر قدم‌های بهتری برداریم.

وی گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش شد و بهترین فرصت این است که با استفاده از رسانه‌ای شدن طبیعت بکر و زیبای شهرستان مریوان، بتوانیم به حوزه گردشگری این شهرستان رونق خوبی بدهیم.

فرماندار شهرستان مریوان تصریح کرد: شهرستان مریوان در نقطه صفر مرزی قرار گرفته و در ایام جنگ تحمیلی بیشتر از سایر مناطق دیگر کشور خسارت دیده اما به‌دلیل سلحشوری‌های مردم همیشه در صحنه مریوان حتی برای یک روز اجازه حضور به دشمنان بعثی در این خاک داده نشده است.

وی گفت: شهرستان مریوان دارای ظرفیت‌های بسیار وسیع گردشگری است و این هم سبب شده که در سال‌های اخیر شاهد حضور بیش از ده‌ها هزار نفر از گردشگران و مسافران از سراسر ایران و حتی صدها نفر از کشورهای جهان در این مکان دیدنی باشیم.

شفیعی ضمن دعوت از سرمایه‌گذاران داخلی برای سرمایه‌گذاری در مریوان افزود: این شهرستان با توجه به آب فراوان و زمین‌های بسیار خوبی که دارد زمینه لازمه برای ایجاد قطب کشاورزی غرب کشور را دارد و به صراحت اعلام می‌کنیم که ما ظرفیت‌های استقبال از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را داریم.

وی اظهار کرد: هر فرد سرمایه‌گذاری که بخواهد در این شهرستان سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال کند سرمایه وی را تضمین می‌کنیم. فرماندار شهرستان مریوان گفت: برای همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در مریوان در مجموع بیش از 73 هزار تعرفه در بین مردم توزیع شده بود که 63 هزار نفر آن ثبت کامپیوتری و در همایش حضور داشتند!

 

وی گفت: به‌دلیل استقبال و حضور باشکوه مردم در همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی 2 دستگاه خودرو پراید، 5 کمک هزینه سفر حج عمره، نیم سکه بهار آزادی، 22 عدد دوچرخه، 10 عدد لب تاپ و جوایز دیگری به قید قرعه به 222 نفر از شرکت‌کنندگان اهدا شد.

 

آدرس کوتاه :