رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در قروه - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در قروه

به مناسبت هفته بسیج

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در قروه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، همایش پیاده‌روی خانوادگی پیش از ظهر امروز در قروه برگزار شد و شرکت کنندگان در این همایش مسیر میدان اتحاد تا پارک مولوی را پیاده طی کردند.

امام جمعه دهگلان در این همایش پیاده‌روی با بیان اینکه امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی مرهون مجاهدت‌های بسیجیان است، اظهار داشت: امروز این امنیت و آرامش به یمن بسیج و به برکت بسیج و بسیجیان برای ایران اسلامی فراهم شده است.

ماموستا یدالله محمدی با تاکید بر اینکه امروز فرهنگ بسیج به دیگر کشورهای اسلامی و کشورهای آزادی‌خواه جهان نفوذ کرده است، افزود: امروز نفوذ تفکر بسیجی در سراسر جهان معادلات سیاستمداران اروپایی و آمریکایی را برهم زده است و اسلام ناب محمدی در کشورهای آمریکایی نیز گسترش یافته است.

وی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا برای جلوگیری از نفوذ انقلاب اسلامی و نفوذ فرهنگ اسلام به کشورهای خود دست به هر جنایتی می‌زنند که نمونه آن ایجاد گروهک‌های تروریستی و تکفیری است.

خطیب جمعه دهگلان ادامه داد: استکبار جهانی به خیال باطل خود با ایجاد گروهک‌هایی همچون داعش و النصره به دنبال متوقف ساختن حرکت اسلام ناب محمدی بودند اما باید گفت، زهی خیال باطل؛ چرا که نه تنها نتوانسته‌اند مانع گسترش اسلام عزیز بشوند بلکه این گروهک‌ها امروز به آفتی برای جان خود آنان تبدیل شده‌اند و ما شاهد ترس و وحشت استکبار از آنان هستیم.

محمدی با اشاره به اینکه اسلام در حال گسترش در سراسر جهان است، افزود: امروز می‌بینیم که بیشتر کودکان اروپایی و آمریکایی دارای نام مبارک محمد هستند و این نشان‌دهنده علاقه مردم کشورهای غربی به اسلام و مسلمانان است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح موقعیت استراتژیک خاورمیانه، گفت: دشمن امروز به دنبال دست‌یابی به موقعیت مسلمانان است و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ جنایتی فروگذار نخواهد کرد و تنها وسیله‌ای که می‌تواند در برابر دشمنان بایستد فرهنگ بسیج و فرهنگ ناب اسلام است.

محمدی بیان داشت: باید با تقویت روحیه بسیج و روحیه جهادی آمادگی مقابله با دشمنان اسلام را بیش از پیش در درون خود تقویت نماییم.

در پایان این مراسم به قید قرعه به شرکت کنندگان در همایش جوایز نفیسی اهدا شد.