جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

هفته وحدت نماد یکدلی مردم ایران اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

هفته وحدت نماد یکدلی مردم ایران اسلامی است

هفته وحدت نماد یکدلی مردم ایران اسلامی است


امام جمعه موقت سقز گفت

هفته وحدت نماد یکدلی مردم ایران اسلامی است

ماموستا سید حسین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سقز با تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اسلام(ص)، اظهار داشت: هفته وحدت بزرگترین نماد برادری و برابری مسلمانان جهان است.

وی با بیان اینکه میلاد رسول اکرم‌(ص) پیام‌آور عزت و افتخار برای امت اسلامی است، افزود: هفته وحدت نماد برابری و برادری مسلمانان و تجدید پیمان با اسلام و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

ماموستا حسینی با اشاره به اهمیت وحدت مسلمانان جهان تصریح کرد: هفته وحدت بهترین فرصت برای استحام وحدت است و باید همه در این راستا تلاش کنند تا دشمنان درمانده تر شوند.

وی گفت: امروز تمام دشمنان ملت بزرگ ایران اسلامی درصدد آن هستند که ما را از دین خدا دور کنند که خشبختانه تاکنون تمام نقشه‌های آنان با همدلی مردم و مسئولان خنثی شده است.

امام جمعه موقت سقز در ادامه با بیان اینکه زکات از برنامه دینی مسلمانان است، گفت: خداوند به این خاطر زکات را بر فرد مسلمان واجب کرده است تا از این طریق افراد نیازمند به حد بی نیازی برسند.

حسینی ادامه داد: باید فرد مسلمان از هر لحاظ با غیر مسلمان فرق داشته باشد و این فرق هم از طریق کمک به همدیگر و دستگیری از نیازمندان نشان داده می‌شود.

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :