جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

هفته نامه روژباش به جمع نشریات کردستان پیوست - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

هفته نامه روژباش به جمع نشریات کردستان پیوست

هفته نامه روژباش به جمع نشریات کردستان پیوست


با گستره استانی؛

هفته نامه روژباش به جمع نشریات کردستان پیوست

مجوز ین هفته نامه  از سوی هیات نظارت بر مطبوعات طی نامه ای به مدیر مسئول و صاحب امتیاز آن سیدلطیف حسینی نسب اطلاع داده شده است.

صاحب امتیاز هفته نامه روژباش کوردستان گفت: پس از اخذ مجوز از سوی هیات نظارت بر مطبوعات، مراحل تکمیل ساختار نشریه و شورای سردبیران و هیات تحریریه به زودی انجام می شود.

سیدلطیف حسینی نسب بیان کرد: این هفته نامه به صورت 2 زبانه منتشر می شود و صاحبانان اندیشه و قلم استان و خارج از استان می توانند مطالب خود را برای انتشار به دفتر هفته نامه ارسال کنند.

وی اضافه کرد: این هفته نامه دارای بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ادبی، هنری و خبری خواهد بود و مطالب با توجه به اهمیت موضوعی و با توجه به ساختار هفته نامه منتشر می شود.

وی ابراز امیدواری کرد: نخستین شماره این نشریه به زودی در دکه های مطبوعاتی سطح استان کردستان توزیع شود و مطالب مفید را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

سیدلطیف حسینی نسب مدیر خانه مطبوعات کردستان در دوره ششم بوده است و بیش از 14 سال سابقه سرپرستی دفاتر برخی از روزنامه های سراسری را برعهده داشته است.

حسینی نسب در بخش سرویس عکس خبری برخی از خبرگزاری ها و نشریات محلی نیز فعالیت می کند.

هم اکنون 59 عنوان رسانه در کردستان مجوز فعالیت دریافت کرده است و فعالیت می کند که شامل 9هفته نامه و پنج دوهفته نامه، 18ماهنامه و یک 2 ماهنامه، 10فصلنامه و 2 دوفصلنامه، 10پایگاه خبری و یک خبرگزاری است.

 

آدرس کوتاه :