جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

نیروی انتظامی در خدمت دین و مملکت است - نمایش محتوای خبر

 

 

نیروی انتظامی در خدمت دین و مملکت است

امام جمعه قروه اظهار کرد:

نیروی انتظامی در خدمت دین و مملکت است

حجت الاسلام حسن باباییان روز شنبه در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی به مناسبت هفته ناجا، افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در غیبت امام زمان(عج) در خدمت فرامین و اجرای نائب امام زمان(عج) ولی فقیه یعنی مقام معظم رهبری است.
به گفته وی نیروهای انتظامی و امنیتی نظام جهموری اسلامی ایران با سرتاسر عالم متفاوت است و این تفاوت نه از نظر اینکه ما ایرانی هستیم یا خودمان را برتر معرفی کنیم.
حجت الاسلام باباییان، افزود: نیروی انتظامی و امنیتی سایر کشورهای منطقه همانند عربستان سعودی در اختیار شخص است و تمام هم و غمش این است که رژیم پادشاهی را حفظ کند که پادشاه عیبی نبیند و این ارزشی ندارد.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی سایر کشورها، تمام هستی خود را پای انسانی جبار، خون خواه، خون ریز و دشمن انسانی می ریزد.
امام جمعه شهر قروه با بیان اینکه در عربستان قریب به هشت هزار انسان بی گناه که برای انجام مناسک حج و عبادت خدا در حرم امن الهی بی دلیل و بدن کوچکترین گناه کشته شدند افزود: این نشان داد که نیروی انتظامی و امنیتی عربستان فاقد روحیه انسان دوستی، ایثار و نوع دوستی است.
حجت الاسلام باباییان اظهار کرد: نیروی انتظامی ایران به دلیل آن معتدل است که برای یاری کردن خدا، این لباس را بر تن کرده است و این نیرو به مراتب بیشترمورد هجمه دشمنان و مخالفان قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه اگر مردم به نیروی انتظامی توجه و اعتماد نمی کردند این میزان تماس با 110 گرفته نمی شد، اظهار کرد: این امر نشان دهنده اعتماد مردم و عزت و اقتدار حضور نیروی انتظامی در دل مردم است که نشات گرفته از دینداری و غیرت دینی این قشر است.
وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی مردمی و برخاسته از دل مردم است افزود: در تمامی عرصه های جهاد و شهادت نیروی انتظامی پیشتاز است و هنوز در اقصی نقاط کشور برای حفظ کیان سربلندی نظام، خون می دهد و جوان ایثار می کند.
به گفته وی آزادی و استقلال از نتایج حیات طیبه این امت است که به فرموده خداوند متعال کسی که عمل صالح انجام بدهد همانند نیروی انتظامی با انجام عمل خالصانه در اقصی نقاط کشور حیات طیبه را به ملت ایران ارزانی داشته است.
حجت الاسلام باباییان از پرسنل دین مدار و دین محور نیروی انتظامی خواست قدردان این لباس باشند و ادامه داد: این لباس یادگار و ارث شهدای ما است که امروز بر اندام پرسنل خدوم نیروی انتظامی پوشیده شده است

ایشان در پایان اظهار کرد: نسبت به این لباس که به شما عزت و آبرو داده است نگاهبان علیم و آگاهی در تمامی عرصه ها باشید که این شرافت مختص نیروی انتظامی است چون اسلام محور است و این امتیاز بی نظیر نیروی انتظامی است.