جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

نونهالان کردستانی به دو دو مدال برتر رقابت‌های کاراته کشوری رسیدند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

نونهالان کردستانی به دو دو مدال برتر رقابت‌های کاراته کشوری رسیدند

نونهالان کردستانی به دو دو مدال برتر رقابت‌های کاراته کشوری رسیدند


مدیرکل ورزش و جوانان کردستان:

نونهالان کردستانی به دو دو مدال برتر رقابت‌های کاراته کشوری رسیدند

حامد جولایی در سنندج، اظهار کرد: رقابت‌های کاراته نونهالان کشوری شامگاه جمعه در شهریار با مشخص شدن نفرات به پایان رسید.

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان کردستان، این مسابقات با حضور ۶۴۰ کاراته‌کا از استان‌های سراسر کشور طی روزهای 8 و 9 تیرماه در سالن شهدای اقتدار شهرداری شهریار برگزار شد.

وی افزود: تیم کاراته استان کردستان با 21 ورزشکار در اوزان مختلف به این رقابت‌ها اعزام شد و در نهایت به دو مدال طلا و برنز دست یافت.

جولایی خاطرنشان کرد: در پایان این پیکارها، فرزام ناصری کاراته‌کای کردستانی در وزن منهای ۴۷ کیلوگرم با شکست تمامی حریفان سکوی نخست را تصاحب کرد و مدال خوش رنگ طلا را کسب کرد.

وی تصریح کرد: همچنین محمد احسنی دیگر ورزشکار نونهال استان در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم نشان برنز این رقابت را به خود اختصاص داد.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اضافه کرد: تیم کاراته کردستان با کسب دو مدال طلا و برنز جایگاه ششم تیمی رقابت‌های کشوری را بدست آورد و تیم تهران با 2 طلا، 3 نقره و 9 برنز بر سکوی اول ایستاد، زنجان با 2 طلا، 1 نقره، 1 برنز دوم شد و تیم البرز با 2 طلا، 2 برنز در مکان سوم قرار گرفت.

وی گفت: کیوان بابان، امیر صوفی، یدالله مطاعی و پیام یعقوبی به عنوان مربی کاراته‌کاران کردستانی را در رقابت‌های کاراته نونهالان کشوری هدایت و همراهی می‌کردند.

 

آدرس کوتاه :