جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

نوروز 97 در قاب تلویزیون مرکز کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

نوروز 97 در قاب تلویزیون مرکز کردستان

نوروز 97 در قاب تلویزیون مرکز کردستان


به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکزکردستان مدیر کل صدا وسیمای مرکز کردستان در نشستی با خبرنگاران گفت: سریال کوچه باغ، ویژه برنامه سال تحویل، و برنامه "مزگینی بهار" در طول ایام نوروز از سیمای مرکز کردستان پخش خواهد شد.

ابوالقاسم امان اللهی افزود:همه برنامه‌های صداوسیما در بخش‌های مختلف در ایام نوروز با رنگ و بوی نوروزی به کار خود ادامه خواهد داد.
وی در ادامه به رتبه‌های برتر شبکه کردستان در بخش‌های مختلف صدا، سیما و خبر اشاره کرد و گفت: شبکه کردستان برای دوسال متوالی در سال ۹۶ نیزبا ۸۲ درصد مخاطب رتبه اول میان شبکه‌های استانی کشور را به خود اختصاص داده است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان افزود: بیشترین میزان رضایت مندی را برنامه "چریکه شه و" با ۹۵ درصد به خود اختصاص داده است.
امان اللهی به معدل رضایت مندی برنامه‌های سیما با ۸۳ درصد اشاره کرد و گفت: صدای مرکز کردستان نیز با ۴۶ در صد مخاطب و بیش از ۹۳ درصد رضایتمندی در رتبه نخست کشور در میان تمامی مراکز استان‌ها قرار دارد.
وی در ادامه افزود: خبر کردستان هم با رشد قابل توجه در کشور، ۷۰ درصد اعتماد مخاطبان را به خود جلب کرده است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان به ایجاد معاونت فضای مجازی در صداوسیمای مرکز کردستان اشاره کرد.
وی گفت: در آینده‌ای نزدیک همه‌ی تصاویر و متن‌هایی که در فضای مجازی سرگردان و بدون مدیریت پخش می‌شود توسط معاونت فضای مجازی صداوسیما و ادارات زیربط ساماندهی خواهد شد.
امان اللهی افزود: جامعه ما در بحث فضای مجازی نیازمند مدیریت صحیح است و باید کسانی که در این فضا فعالیت دارند با مجوزلازم فعالیت خود را ادامه دهند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضرکشور ما درجنگ نابرابر تبلیغاتی رسانه‌های معاند قرار دارد گفت: همه‌ی رسانه‌های دیداری و شنیداری باید برای امیدآفرینی جامعه گام بردارند و میل و نیاز جامعه را با مصلحت اندیشی گره نزنند.
امان اللهی افزود: وجدان رسانه‌ای ما باید همیشه بیدار باشد و انتقادات هم باید با انصاف و در مکان و زمان مناسب مطرح شود.

آدرس کوتاه :