رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

نهم دی‌ماه روز دلدادگی امت به ولایت و رهبری است - فرکانس هاي پخش سیما

 

 

فرکانس هاي پخش تلویزیون

نهم دی‌ماه روز دلدادگی امت به ولایت و رهبری است

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

حجت‌الاسلام مختار کرمی با تبریک سالروز یومالله 9 دی، اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از همان بدو تاسیس به دلیل اجرای احکام الهی و پیروی از الله، رسول و سیره اهل بیت که در ذات خود مبارزه با ظلم و استکبار و استقلال را دارد مورد بغض و کینه دشمنان دین اسلام قرار گرفت و در طول 37 سال از عمر این انقلاب به انحا مختلف مشغول توطئه برای براندازی آن بوده‌اند.

وی افزود: آنچه که به ایران اسلامی اقتدار بخشیده و به مردمانش عزت و شرافت داده است، ایمان به خدا و تبعیت از رهبران صالح و شایسته همچون امام راحل عظیم‌الشان و امام خامنه‌ای است که همواره راه و چاه را برای مردم ترسیم کرده‌اند و آنها را هدایت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در سال 88 و هنگامیکه غبار فتنه همه جا را فراگرفت و حق و باطل مشتبه شدند بار دیگر این نعمت بزرگ ولایت بود که ظلمات و تاریکی‌ها را کنار زد و روشنایی و امید را به مردم داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: در فتنه 88 تمام استکبار و با همه قدرت و با حضور همه ایادی خود به ارزش‌های یک ملت خدایی حمله و با تمام وجود برای براندازی آن تلاش کردند.

کرمی اضافه کرد: در آن سال انتخابات یک بهانه بود چراکه داستان صرفا اعتراض به انتخابات نبود آنها آمده بودند که بنیان اعتقادات ملت خون داده را برچینند اما مثل همیشه امت خداجو و تابع ولایت و رهبری و دلداده ولایت رهبری در روز نهم دی‌ماه 88 به خروش آمدند و برای همیشه غبار فتنه را کنار زدند و واقعیت برای مردم روشن شد.

وی با اشاره به اینکه باید هوشیار باشیم و مراقبت کنیم که همواره فتنه‌ها در کمین ما هستند، اعلام کرد: اگر ما تبعیت از رهبری عزیز را فراموش نکنیم و همواره به ندای پیامبر گونه ایشان لبیک بگوییم مسلماً از همه فتنه‌ها و حوادث عبور خواهیم کرد.

وی بیان کرد: ما هم مانند همه ملت بزرگ ایران سالروز حماسه ماندگار نهم دیماه را گرامی میداریم و تبعیت و بستن میثاق و عهد خود را با امام عزیز خامنه‌ای کبیر اعلام می‌نماییم.