جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

نماینده مجلس: سر منافع مردم با هیچ کس معامله نمی کنم - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده مجلس: سر منافع مردم با هیچ کس معامله نمی کنم

نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی گفت:

نماینده مجلس: سر منافع مردم با هیچ کس معامله نمی کنم

علیمحمد مرادی روز شنبه در حاشیه بازدید از روستاهای شهرستان های قروه و دهگلان افزود: به عنوان نماینده مردم با آنان صادق بوده و خیانت نمی کنم و در پیگیری ها هیچوقت خسته نخواهم شد.
عضو 2 کمیسیون کشاورزی و اصل نود مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با پیگیری ها و تعاملی که در این مدت کوتاه خدمت در مجلس در زمینه راه های روستایی حوزه انتخابیه ام با مدیرکل راه و شهرسازی استان داشته ام، بدون تخصیص هیچ گونه اعتباری و با هزینه ای بالغ بر 140 میلیارد ریال حدود 50 کیلومتر راه روستایی این 2 شهرستان اسفالت یا اماده اسفالت شده است.
وی گفت: در بازدیدی که از بعضی از این راه ها داشتم بخشی از راه ها اسفالت یا زیرسازی شده و اماده اسفالت است و یا پیمانکار آن مشخص شده است و با وجود همه موانع ومشکلاتی که وجود دارد بسیار در این راستا خوب کار شده است.
نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار به بررسی مسائل، مشکلات و مطالبات مردم روستای تازه آباد پرداخت و با انجام تماس های تلفنی بخشی از خواسته ها، نارسایی ها و مشکلات روستا از جمله اینترنت و اتاقک سازی جهت نگهبانی اراضی را از مخابرات استان، جهاد کشاوزی و منابع طبیعی شهرستان دهگلان پیگیری کرد.
وی همچنین در حین دیدار با مردم روستا ادامه آسفالت جاده روستا تا جلوی مسجد را از راه و شهرسازی استان خواستار شد که مورد موافقت واقع گردید و این امر موجب خوشحالی مردم روستا شد.

منبع خبری: ایرنا