جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

نمایش انسجام ملی در سایه اقتدار انقلابی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

نمایش انسجام ملی در سایه اقتدار انقلابی

نمایش انسجام ملی در سایه اقتدار انقلابی


راهپیمایی 22 بهمن :

نمایش انسجام ملی در سایه اقتدار انقلابی

راهپیمایی 22 بهمن امسال در سنندج، منسجم‌تر و باشکوه‌تر از همیشه برگزار شد تا اقتدار ملی مرزداران غیور در طلیعه سی و نُهمین بهار آزادی، نمایان تر از همیشه باشد.

این راهپیمایی، ساعت 10صبح با حضور باشکوه اقشار مردم از میدان آزادی آغاز و تا مقابل مسجد جامع سنندج ادامه یافت و تجلی  شکوه وحدت و همبستگی را به نمایش گذاشت.

حجت الاسلام المسلمین سیّدمحمّد حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در کُردستان، حضور امروز مردم سنندج را حضوری خوب و پُرشور توصیف کرد و افزود: پیام این حضور به دشمنان، وحدت کلمه، ولایتمداری و دفاع از انقلاب اسلامی است.

مشت‌های گره کرده مردم، امروز زیباترین پاسخ به آنهایی بود که یاوه‌گویی شعار همیشگی آنهاست.

عبدالمحمّد زاهدی، استاندار کردستان هم با اعلام افتخار خود به عنوان خدمتگزار مردم شریف کُردستان، اظهار داشت: خدمتگزاری به این مردم که در همه شرایط حامی نظام و انقلاب و وفادار به رهبری هستند، مایه افتخار است.

امروز عرصه، عرصه حمایت همه جانبه از نظام، ولایت و رهبری معظم انقلاب اسلامی بود، امروز شهدا میزبان خیل جمعیّتی بود که به خیابان آمده بودند تا بگویند مدافعان همیشگی آرمان‌ها و ارزش‌های شهدای خود هستند.

سیّداحسن علوی، نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی نیز، حضور گسترده مردم  را نماد اتحاد، همبستگی و نمایش انسجام آنان دانست.

در حماسه ملی، هر مشت تیری بود که بر قلب دشمن می نشست و به استکبار جهانی می‌گفت که گزینه روی میز تو را با همین مشت‌ها نابود می‌کنیم.

امروز پیرمردها و پیرزنان، دانش‌آموزان و دانشجویان، کسبه و بازاریان، خانواده شهدا و جانبازان، مسئولین و مردم، یعنی همه آنهایی که خود را سرباز امام خامنه‌ای می‌دانستند در عرصه بودند و آمده بودند برای پاسداشت انقلابی که ثمره خون هزاران شهید است و با تأکید بر تداوم راه امام(ره) و شهدای انقلاب، یکصدا و یکنوا اقتدار و سربلندی ایران عزیز را از عمق جان فریاد زدند.

سیّدمهدی فرشادان، دیگر نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی هم گفت: حضور مردم اعلام این پیام بود که همواره پشت نظام هستیم و یک لحظه پشت آن را خالی نمی گذاریم.

منبع خبرگزاری: صداوسیما مرکز کُردستـــــان

آدرس کوتاه :