جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

نقش محوری صداوسیما در تقویت وحدت - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

نقش محوری صداوسیما در تقویت وحدت

نقش محوری صداوسیما در تقویت وحدت


نقش محوری صداوسیما در تقویت وحدت

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار، با بیان اینکه خداوند به واسطه اسلام نعمت بزرگ تالیف قلوب را به مردم هدیه داد، گفت: نعمتی که همه باید قدر آن را بدانیم و از برکات آن برای تحکیم وحدت بهره بگیریم.حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی در ادامه هفته وحدت را نماد همدلی، اخلاق محوری و عظمت مسلمنان و برابری شیعه و سنی برشمرد و افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان اسلام متوجه شدند که اگر امت واحده اسلامی که هدف بزرگ انقلاب اسلامی است، شکل بگیرد، استکبار و صهیونیست جهانی با مشکل مواجه خواهند شد.


وی اضافه کرد: به همین دلیل با صرف هزینه‌های هنگفت، به ایجاد تفرقه و اختلاف در بین مسلمانان پرداختند تا به هدف پلید خود که همانان تسلط بر کشور‌های اسلامی است، دست یابند.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه به رسالت صداوسیما اشاره کرد و گفت: امیدآفرینی، تولید برنامه‌های فاخر در حوزه فرهنگ، تاریخ و انقلاب اسلامی، معرفی مشاهیر استان و نیز بیان مشکلات مردم و ایجاد فرصت پاسخگویی برای مسوولان باید بیش از پیش در برنامه‌های تولیدی مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان هم در این نشست با تبریک هفته وحدت و اعلام برنامه‌های شبکه استانی گفت: صداوسیمای مرکز کردستان برنامه‌های متنوع و فاخری را در این هفته تدارم دیده است که برنامه نوای رحمت و ریگای یه کیه تی از مهمترین این برنامه‌ها در هفته وحدت است که روی آنتن می‌رود.

جعفر عبدالملکی توجه به وحدت را اولویت اول رسانه ملی در استان برشمرد که باید با ایجاد شور و شعور معنوی در برنامه‌های صداوسیما به این مهم دست یافت.

وی به جایگاه ممتاز صداوسیمای مرکز کردستان در سطح ملی اشاره و تاکید کرد: حرکت روبه جلو این شبکه در نیمه دوم سال با همت بیشتر و تولید محتوای فاخر ادامه خوهد یافت.

عبدالملکی مهمترین دستاورد شبکه استانی را رضایت مردم اعلام کرد که در این زمینه نیز موفقیت‌های چشمگیری حاصل شده است.

ماموستا خالدی مشاور مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان در امور اهل سنت هم در این نشست با قدردانی از نقش محوری صداوسیمای مرکز کردستان در حفظ وحدت و انسجام، گفت: هفته وحدت فرصت مناسبی است تا جهان اسلام نقاط اشتراک خود را تقویت کند.
آدرس کوتاه :