جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

نفرات برتر مسابقات تکواندو خردسالان و نونهالان کردستان مشخص شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

نفرات برتر مسابقات تکواندو خردسالان و نونهالان کردستان مشخص شدند

نفرات برتر مسابقات تکواندو خردسالان و نونهالان کردستان مشخص شدند


مسابقات تکواندو خردسالان و نونهالان کردستان

نفرات برتر مسابقات تکواندو خردسالان و نونهالان کردستان مشخص شدند

در بخش دختران 92 هوگو پوش از شهرهای سنندج، دهگلان، دیواندره، بانه، کامیاران و سقز بر روی شیاپ چانگ رفتند که در پایان در رده سنی خردسالان (کمربند، سبز و آبی) کیمیا دیدنی، میترا طریقتی و افسانه عبداللهی از سقز، صدف عباسیان و الناز شجیعی از بانه، سارا ویسیان از دهگلان و لاوین نیکوش از کامیاران عناوین اول را کسب کردند.
همچنین در رده نونهالان (کمربند، سبز و آبی) روژین نصیری، پرنیاز علی پور و پریا حسین زاده از سقز، آیدا مبارکی، اسراء محمودی و نگین مبارکی از دهگلان و اوین مصطفی زاده از بانه در جایگاه اول قرار گرفتند.
دلسوز محمد زاده، گشین مروانی، آرینا علی زاده، سپیده میرزائی، سیده هستی محی الدینی، پریسا صالحی و نسترن معروفی مقام های نخست رده خردسالان (کمربند، قرمز و پوم) را بدست آوردند.
در رده سنی نونهالان (کمربند، قرمز و پوم) ملیکا حسن پور و آیدا لطفی از دیواندره، ژاله علیزاده، سیده شکیلا حسینی، اوین پاداشی و مبینا طریقتی از سقز و لعیا حیدری نیا از دهگلان مقام اول اوزان مختلف را کسب کردند.
در بخش پسران نیز 251 ورزشکار در رده خردسالان و نونهالان از سراسر استان به رقابت پرداختند که در پایان در رده خردسالان (کمربند، سبز و آبی) یاسین ابوالمحمدی، ساتیار غریبی، کسرا علی پور و کارو شریف پور از سقز، مبین احمدی، مبین تن آرا، آراکو شریفی و ماهان فاتحی از دیواندره و یاسین یاری از سنندج بر سکوی اول ایستادند.
همچنین در (کمربند قرمز و پوم) کوردان طاعت نیا، شکور نقی پوریان و ایلیا تک تازان از سنندج، پوریا لطیفی، آرمان نظری و نیما نوری از سقز، وریا رسولی از دیواندره و آرمین کامرانی از مریوان به مقام اول اوزان در رده سنی خردسالان دست یافتند.
در رده نونهالان (کمربند، سبز و آبی) فرید صالح پور، زکریا مینایی، یاسین علی پور و داریوش صالح پور از سقز، پویان فتاحی، ایمان حیدریان و فرید شریعتی از سنندج و رامتین احمدی از دیواندره اول شدند.
یوسف اسماعیلی، محمد زانا خالدیان، آرمین علوی و فردین کاظمی از دیواندره، میدیا مرادی، شهریار احمدی و کیان رزوان از سقز، مهدی یدی و مبین منصوری از سنندج و مبین عینی از سریش آباد مقام اول (کمربند قرمز و پوم) رده سنی نونهالان را به خود اختصاص دادند.
در قسمت هانمادانگ نیز 51 ورزشکار شرکت کننده از شهرستان های تابعه استان هنرهای خود را در بخش های مختلف به نمایش گذاشتند.
در پایان این رقابت ها با حضور مسئولین از فعالین و تلاشگران تکواندو استان کردستان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
                                                                                                                                                                                                              منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :