جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

نشست اعلام برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

نشست اعلام برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس

نشست اعلام برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس


نشست اعلام برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، سردار کارگر  در این ویدیو کنفرانس عنوان کرد: چهلمین سالروز دفاع مقدس امسال از سوم خرداد ماه آغاز و تا ۲۹ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

سردار کارگر افزود: ۲۶ هزار برنامه با موضوع دفاع مقدس در چهلمین سالگرد دفاع مقدس ارائه می شود و ۵۰۵ ستاد وظیفه اجرای این برنامه‌ها را به عهده دارند .

وی افزود: سی ویکم شهریور ماه ودر اولین روز ازهفته دفاع مقدس رهبر معظم انقلاب به صورت آنلاین و تصویری با اعضای ستادچهلمین سالگرد دفاع مقدس دیدار خواهند داشت و در این روز از یک میلیون نفر از پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس تجلیل خواهد شد .

معاون امور استان‌های رسانه ملی هم در این نشست با اشاره به روند اجرای برنامه‌های سالروز دفاع مقدس گفت: تولید برنامه‌های صداوسیما باید به سمت ساماندهی تولیدات فاخر در حوزه رسانه باشد.

دارابی افزود: باید اسوه‌های واقعی دفاع مقدس به جامعه معرفی شوند.

دبیر چهلمین سالگرد دفاع مقدس کردستان هم در این نشست گفت: ۹۷ کمیته در کردستان وظیفه برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس را به عهده دارند.

سردار مالکی افزود: تجلیل از پیشکسوتان و افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس و زنگ مقاومت در مدارس از جمله برنام‌های هفته دفاع مقدس در کردستان است .

مدیر کل صداوسیمای مرکز کردستان در این نشست گفت: باید ارزش‌های دفاع مقدس با استفاده از زبان هنر در حوزه‌های مختلف بازنمایی شود .

جعفرعبدالملکی افزود: باید با توجه به ذائقه مخاطبان از بهترین ژانر‌ها در ساخت برنامه‌های دفاع مقدس برای جوانان استفاده کرد.
آدرس کوتاه :