جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

نایب قهرمانی ژیمناستیک کاران دختر کردستانی - نمایش محتوای خبر

 

 

نایب قهرمانی ژیمناستیک کاران دختر کردستانی

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان خبرداد:

نایب قهرمانی ژیمناستیک کاران دختر کردستانی

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: ژیمناستیک کاران دختر کردستانی با کسب 5 نشان مختلف سکوی دوم مسابقات لیگ باشگاه های کشور را فتح کردند.

حامد جولایی افزود: مسابقات ژیمناستیک دختران لیگ باشگاه های کشور به مدت 3 روز در تهران با حضور استان های سراسر ایران برگزار شد.

این مسابقات که در سالن شهید آذرپی تهران برگزار شد، ژیمناستیک کاران 17 استان طی روزهای 21 تا 22 تیرماه در رده های سنی زیر 9 و 12 سال به رقابت پرداختند.

تیم استان کردستان با 5 ورزشکار در مسابقات ژیمناستیک دختران لیگ باشگاه های کشور شرکت کرد و موفق شد با کسب 2 نشان نقره و 3 مدال برنز به کار خود در این رقابت ها پایان دهد.

در رده سنی 9 سال: یلدا پروردگاری در بخش موازنه بر سکوی دوم ایستاد و همچنین عنوان سوم قهرمان قهرمانان را بدست آورد، ژوان ندری مقام دوم چوب موازنه را به نام خود ثبت کرد و روژا حیدری نیز در چایگاه چهارم حرکات زمینی را بدست آورد.

در رقابت های زیر 12 سال، کیانا فتحی در بخش پارالل و چوب موازنه به ترتیب نشان نقره و برنز مسابقات ژیمناستیک دختران لیگ باشگاه های کشور را کسب کرد.

در نتیجه تیمی، تیم استان کردستان بعد از کرمان بر سکوی دوم بخش زیر 9 سال ایستاد و استان آذربایجان غربی در جایگاه سوم قرار گرفت.

فرنوش سعیدی و طاهره اصلانی به ترتیب به عنوان مربی و سرپرست تیم کردستان را همراهی می کردند.

منبع خبرگزاری: صداوسیما مرکز کردستان