جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

نامگذاری سال جاری فرصتی مناسب برای تحقق اهداف عالیه نظام است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

نامگذاری سال جاری فرصتی مناسب برای تحقق اهداف عالیه نظام است

نامگذاری سال جاری فرصتی مناسب برای تحقق اهداف عالیه نظام است


مدیرکل زندان های کردستان بیان کرد:

نامگذاری سال جاری فرصتی مناسب برای تحقق اهداف عالیه نظام است

اسحاق ابراهیمی افزود: زندان، هرچند جامعه ای کوچک محسوب می شود اما جامعه ای تاثیر گذار است چراکه نقش اصلاحی و تربیتی زندان در سطح جامعه نقشی مهم و غیرقابل انکار به شمار می رود.
وی اظهار کرد: بر این اساس، کارکرد زندان در راستای سیاست های نظام و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می تواند سهم بسزایی در تحقق این منویات و شعار سال داشته باشد.
مدیرکل زندانهای کردستان در ادامه با بیان اینکه سال جاری فرصتی مغتنم برای توجه بیش از پیش به موضوع اشتغال در زندانها است گفت: ما نیز باید تلاش کنیم با توجه به برخورداری از نیروی کار مناسب که همان زندانیان موجود در زندانها است، زمینه آموزش و حرفه آموزی آنان فراهم شود.
وی همچنین استفاده صحیح از استعدادهای نهفته و توانمندی های موجود در زندانیان را یکی از راهکارهای اجرایی کردن هرچه بهتر شعار سال جاری در حوزه اشتغال در مراکز اصلاحی و تربیتی ذکر کرد.
ابراهیمی افزود: سیاست روسای زندان ها باید به گونه ای باشد که از توانمندی های زندانیان در عرصه های مختلف عمرانی، خدماتی و فنی استفاده شود و حتی الامکان از دعوت و بکارگیری نیروی انسانی خارج از زندان خودداری شود.
وی اظهار کرد: این اقدام علاوه بر اینکه موجب رشد اشتغال در زندان خواهد شد، هزینه ها را نیز به شکل قابل ملاحظه ای کاهش داده و اقدامی موثر در راستای تحقق شعار سال به شمار می رود

 

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :