رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

نامگذاری سال جاری فرصتی مناسب برای تحقق اهداف عالیه نظام است - نمایش محتوای خبر

 

 

نامگذاری سال جاری فرصتی مناسب برای تحقق اهداف عالیه نظام است

مدیرکل زندان های کردستان بیان کرد:

نامگذاری سال جاری فرصتی مناسب برای تحقق اهداف عالیه نظام است

اسحاق ابراهیمی افزود: زندان، هرچند جامعه ای کوچک محسوب می شود اما جامعه ای تاثیر گذار است چراکه نقش اصلاحی و تربیتی زندان در سطح جامعه نقشی مهم و غیرقابل انکار به شمار می رود.
وی اظهار کرد: بر این اساس، کارکرد زندان در راستای سیاست های نظام و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می تواند سهم بسزایی در تحقق این منویات و شعار سال داشته باشد.
مدیرکل زندانهای کردستان در ادامه با بیان اینکه سال جاری فرصتی مغتنم برای توجه بیش از پیش به موضوع اشتغال در زندانها است گفت: ما نیز باید تلاش کنیم با توجه به برخورداری از نیروی کار مناسب که همان زندانیان موجود در زندانها است، زمینه آموزش و حرفه آموزی آنان فراهم شود.
وی همچنین استفاده صحیح از استعدادهای نهفته و توانمندی های موجود در زندانیان را یکی از راهکارهای اجرایی کردن هرچه بهتر شعار سال جاری در حوزه اشتغال در مراکز اصلاحی و تربیتی ذکر کرد.
ابراهیمی افزود: سیاست روسای زندان ها باید به گونه ای باشد که از توانمندی های زندانیان در عرصه های مختلف عمرانی، خدماتی و فنی استفاده شود و حتی الامکان از دعوت و بکارگیری نیروی انسانی خارج از زندان خودداری شود.
وی اظهار کرد: این اقدام علاوه بر اینکه موجب رشد اشتغال در زندان خواهد شد، هزینه ها را نیز به شکل قابل ملاحظه ای کاهش داده و اقدامی موثر در راستای تحقق شعار سال به شمار می رود

 

منبع خبرگزاری: ایرنا