سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

موضع نماینده مریوان در خصوص انتخابات شورا و ریاست جمهوری - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

موضع نماینده مریوان در خصوص انتخابات شورا و ریاست جمهوری

موضع نماینده مریوان در خصوص انتخابات شورا و ریاست جمهوری


کردستان/مریوان

 نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که شما به عنوان نماینده ملت از چه کاندید یا کاندیدهایی حمایت می کنید، اظهار کرد:من از کسی در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا حمایت نمی کنم و به عنوان عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات در استان کردستان معتقدم همه کاندیدهای نهایی تایید شده، مورد تایید نظام و مردم هستند.

وی افزود:ما به هیات نظارت اعلام کرده ایم که با دید باز پرونده افراد را مورد بررسی قرار  دهند و بدون اسناد و مدارک هیچ کسی رد نشود تا حقی از احدی تضییع نگردد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در جواب به این گفته که ایا فضای دو قطبی در انتخابات ریاست جمهوری به نفع جامعه است با خیر،توضیح داد:فضای دو قطبی بدون تفاهم سیاسی در حال و آینده به نفع کشور نیست.

وی ادامه داد:هر کسی که توسط هیات نظارت تایید شود یعنی مورد تایید نظام و مورد تایید ما است.

وی تصریح کرد:کاندیدها باید به فکر منافع ملی کشور باشند و سعی کنند از بددهنی سیاسی و تشنج سیاسی دوری کنند.

مرادی اذعان کرد:مشکل اساسی امروز کشور، تولید  و اشتغال است و ما انتظار داریم که کاندیداها برنامه همه جانبه ای برای رفع این مشکل ارائه نمایند.

نماینده مردم مریوان به این سوال کردپرس که اگر فضای دو قطبی توسط جناح ها بر پایه ارائه برنامه برای حل مشکلات کشور که مورد تایید نظام است، باشد؛چه؟ این گونه پاسخ داد:اگر افراط و تفریط نشود و تعادل سیاسی در فضای عدم تخریب شکل بگیرد و کاندیداها در مناظرات انتخاباتی به دور از تشتت با هم به گفتگو بپردازند،برنامه محوری امر پسندیده ای است.
 

 

آدرس کوتاه :