جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

موج ورزش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

موج ورزش

موج ورزش


Loading the player...

تهیه کننده: منصور محمدی

مجری: حامد نظرویسی

تصویربرداران: باتمانی، رضایی

این برنامه در پی آن است تا مهم‌ترین رویدادهای ورزشی استان را به تصویر بکشد و از قهرمانان و مسئولین ورزشی دعوت می‌شود تا در یک فضای صمیمانه و در استودیو با مردم استان به گفتگو بنشینند. نمایش و معرفی توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها، شخصیت‌ها و نخبگان ورزشی استان جهت افزایش شناخت مخاطبان از داشته‌های ورزشی استان و همچنین تهییج و ترغیب مردم به ورزش از وظایف ذاتی این برنامه به حساب  می‌آید. همچنین این برنامه به معرفی ورزش‌های مناسب برای اقشار مختلف و متناسب با جنس و سن و همچنین شرایط محیطی جغرافیایی و امکانات ورزشی توجه می نماید.

آیتم‌های برنامه در قالب میزگرد و با حضور مهمانان در استودیو و بصورت زنده پخش می‌شود که شامل موارد ذیل می‌باشد: پلاتوی مجری -  وله گرافیک - موج تاموج - فرصت (معرفی قهرمان جوان)  - رخصت(معرفی پیشکسوت) - نریشن - خبرهای ورزشی - گزارش - تیتراژ

به دلیل اهمیت تشویق مردم به ورزش و حفظ شادابی و نشاط آنان و همچنین پرکردن اوقات فراغت، برنامه های ورزشی و زمینه سازی برای عدم شکل گیری هنجارهای ورزشی و ترغیب ورزشکاران به رعایت موازین اخلاقی و منش پهلوانی و همچنین کارکردهای مختلف حوزه مدیریتی در ورزش را دارد و در تبین و ارائه راهکارهای مختلف در موضوعات مختلف ورزشی برنامه سازی می شود.

سال تولید: 96/07/01


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
لطفا توي گزارشهاتون اجازه ندين به جاي ئاويه ر بگن... Arezoo Zare ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۰۱:۴۶

Arezoo Zare
لطفا توي گزارشهاتون اجازه ندين به جاي ئاويه ر بگن آبيدر وقتي شما دارين كوردي حرف ميزنين
پست شده در ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۰۱:۴۶