جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

موج ورزش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

موج ورزش

موج ورزش


Loading the player...

این برنامه در پی آن است تا مهم‌ترین رویدادهای ورزشی استان را به تصویر بکشد و از قهرمانان و مسئولین ورزشی دعوت می‌شود تا در یک فضای صمیمانه و در استودیو با مردم استان به گفتگو بنشینند. نمایش و معرفی توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها، شخصیت‌ها  و نخبگان ورزشی استان جهت افزایش شناخت مخاطبان از داشته‌های ورزشی استان و همچنین تهییج و ترغیب مردم به ورزش از وظایف ذاتی این برنامه به حساب  می‌آید. همچنین این برنامه به معرفی ورزش‌های مناسب برای اقشار مختلف و متناسب با جنس و سن و همچنین شرایط محیطی جغرافیایی و امکانات ورزشی توجه می نماید.

آیتم‌های برنامه در قالب میزگرد و با حضور مهمانان در استودیو و بصورت زنده پخش می‌شود که شامل آیتم‌های ذیل می‌باشد: پلاتوی مجری -  وله گرافیک - موج تاموج - فرصت (معرفی قهرمان جوان)  - رخصت(معرفی پیشکسوت) - نریشن - خبرهای ورزشی - گزارش - تیتراژ

به دلیل اهمیت تشویق مردم به ورزش و حفظ شادابی و نشاط آنان و همچنین پرکردن اوقات فراغت، برنامه های ورزشی و زمینه سازی برای عدم شکل گیری هنجارهای ورزشی و ترغیب ورزشکاران به رعایت موازین اخلاقی و منش پهلوانی و همچنین کارکردهای مختلف حوزه مدیریتی در ورزش را دارد و در تبین و ارائه راهکارهای مختلف در موضوعات مختلف ورزشی برنامه سازی می شود.

سال تولید: 95/01/01

تهیه کننده: دارا سید عباسی

مجری: حامد نظرویسی

تصویر برداران: فیروز رضایی، فردین باتمانی، کیوان داناییجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام روز و ساعت پخش برنامه خوب موج ورزش کی... امید ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ ۲۱:۱۷

امید
با سلام روز و ساعت پخش برنامه خوب موج ورزش کی هست؟
پست شده در ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ ۲۱:۱۷