جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

مواد مخدر از سلاح های شیمیایی خطرناکتر هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مواد مخدر از سلاح های شیمیایی خطرناکتر هستند

مواد مخدر از سلاح های شیمیایی خطرناکتر هستند


امام جمعه بانه گفت:

مواد مخدر از سلاح های شیمیایی خطرناکتر هستند

ماموستا عبدالله حیدری در جلسه شورای اداری شهرستان بانه با اشاره به هفته مبارزه با مواد مخدر گفت: امروز مواد مخدر دامن گیر جامعه شده و جوانان و نوجوانان پاک ما را به اشکال گوناگون هدف قرار داده است.
وی افزود: دشمنان ما در این میدان فعال هستند و هر روز با وارد کردن مواد مخدر جدید به بازار، جوانان را مسموم و خانواده های ما را از بین می برند.
ماموستا حیدری در ادامه سخنانش به وجود گروه های سلفی و تکفیری اشاره کرد و گفت: امروزه این گروهک ها، سلاح خطرناک افکار غلط غرب هستند و سبب تنزل جامعه شده اند ما نباید اجازه دهیم دشمنان اسلام به نام اسلام جامعه را به سمت بدعت ها بکشند.
وی افزود: متاسفانه دشمنان ما در مسموم کردن افکار مسلمانان فعال هستند و با روش های گوناگون سعی در مسموم کردن افکار مسلمانان دارند که باید با هوشیاری و درایت با آنها مقابله کنیم.
ماموستا حیدری به نقش مهم و تاثیر گذار ماموستایان دینی در مبارزه با افکار سلفی و تکفیر اشاره کرد و گفت: ماموستایان و علمای دینی ما نباید در مبارزه با سلفی ها و تکفیری ها بی تفاوت باشند و باید در حفظ افکار پاک مسلمانان واقعی تلاش کنند و جامعه را به سمت اسلام واقعی هدایت کنند.
بانه در 242 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

منبع خبرگزاری: ایرنا
 

آدرس کوتاه :