جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

منکر وجود برخی نواقص در کردستان نیستیم/ روابط عمومی‌های ادارات کردستان به رسالت واقعی خود عمل نمی‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

منکر وجود برخی نواقص در کردستان نیستیم/ روابط عمومی‌های ادارات کردستان به رسالت واقعی خود عمل نمی‌کنند

منکر وجود برخی نواقص در کردستان نیستیم/ روابط عمومی‌های ادارات کردستان به رسالت واقعی خود عمل نمی‌کنند


معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان:

علیرضا آشناگر در مجمع  عمومی فوق‌العاده شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان کردستان با بیان اینکه متأسفانه روابط عمومی ادارات به رسالت واقعی خود عمل نمی‌کنند، اظهار داشت: شما به عنوان چشم بینای ادارات باید با حضور موثر در فضای اطلاع‌رسانی و دنیای مجازی خدمات دولت را با رعایت امانت‌داری برای مردم بازگو کنید.

وی بازتاب خدمات دولت را سبب امیدواری بیشتر مردم به نظام دانست و گفت: هم‌اکنون چند طیف برای کم کردن حضور مردم در انتخابات فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و تمایل دارند بی‌تفاوتی مردم را در قبال انتخابات پیش‌رو رقم بزنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان تصریح کرد: گروه‌های ضدانقلاب و معاند و گروهی از رقبای سیاسی کج‌اندیش که ناخواسته به این فضا دامن می‌زنند کسانی هستند که تمایل به حضور کمرنگ مردم در انتخابات دارند.

وی با اشاره به اینکه برخی از رقبای سیاسی به نشان دادن شکاف‌های قومی و زبانی و سیاه نمایی در فضای سیاسی روی آورده‌اند، گفت: هم‌اکنون کسانی مدعی و پیگیر به نتیجه رساندن وعده‌های داده شده هستند که خود در آغاز اعتقادی به آن وعده‌ها نداشتند.

آشناگر با بیان اینکه منکر وجود برخی نواقص در استان نیستیم، افزود: با وجود همه مشکلات کارهای بسیار ارزشمندی در استان به نتیجه رسیده که نمونه آنها افتتاح چندین پروژه و آغاز عملیات اجرایی چند پروژه دیگر در سفر اخیر ریاست جمهوری به کردستان بود.

وی اظهار کرد: کسی مدعی تحقق کامل و صددرصدی وعده‌ها نیست اما لازم است هر جا کاری انجام شده این اقدامات به مردم اطلاع‌رسانی شود چراکه اگر با مردم صادقانه سخن گفته شود آن را می‌‌پذیرند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان ملاک عمل دولت در انتخابات را افزایش مشارکت مردم ذکر کرد و گفت: زمانی در انتخابات حماسه خلق می‌شود که مردم امیدوار باشند و بذر امید کاشته شده در دل آنان شکوفا شود.

وی با اشاره به برگزاری دو انتخابات پیش‌رو در سراسر کشور گفت: مردم کردستان همواره مشارکت بالایی در انتخابات داشته‌اند و نسبت به متوسط کشوری حضور قابل قبولی دارند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان با اشاره به اینکه 8 هزار و 875 نفر در استان داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا هستند، خاطر نشان کرد: این میزان ثبت‌نام نوید بخش مشارکت خوب مردم در پای صندوق‌های رأی است.

وی با اشاره به حضور بیشتر زنان در ثبت‌نام این دوره شوراها، گفت: توقع ما برای حضور بانوان در شوراهای شهر و روستاها بیشتر بود اما باز هم رشد خوبی نسبت به قبل داشته است.

آشناگر با بیان اینکه باید مردم برای انتخاب اصلح و شخصیت‌های کارآمد در شوراها از کاندیداها برنامه بخواهند، افزود: کاندیداها باید برای رفع مشکلات مردم برنامه مدون به آنها ارائه بدهند.

وی با اشاره به اینکه با همراهی و تلاش شورای تأمین و نیروهای نظامی و انتظامی امنیت کامل برای برگزاری انتخابات در استان فراهم است، اظهار کرد: همه باید مراقب باشند که از امکانات دولتی به نفع هیچ کاندیدایی استفاده نشود.

وی شفاف بودن منابع مالی در انتخابات را خواستار شد و گفت: بهتر است هیات‌های نظارت این موضوع را مد نظر قرار دهند چراکه این امر به سلامت و افزایش مشارکت کمک می‌کند.

 

آدرس کوتاه :