رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

معلمان نوآور، صاحب اثر و مولف كردستاني تجليل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

معلمان نوآور، صاحب اثر و مولف كردستاني تجليل شدند

معاون پژوهش، برنامه ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش كردستان عنوان کرد:

معلمان نوآور، صاحب اثر و مولف كردستاني تجليل شدند

معاون پژوهش، برنامه ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش كردستان در اين همايش گفت: تا پايان دي ماه سال گذشته در مجموع 189 نفر از معلمان مولف و صاحب اثر با ارائه 331 اثر در اين همايش شركت كردند.
طالب محمدي با بيان اينكه 25 نفر از اين تعداد معلم از خارج استان و 164 نفر نيز از استان بودند افزود: در ميان آثار ارسالي زيويه با هفت اثر داراي كمترين و مريوان با 36 اثر داراي بيشترين آثار بودند.
به گفته وي آثار ارسالي توسط 62 نفر از دوران در زمينه تاليف و اختراع و غيره داوري و آثار 30 نفر از شركت كنندگان به عنوان آثار برتر معرفي شد كه در اين همايش از آنان تجليل خواهد شد.
معاون پژوهش، برنامه ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش كردستان به اهداف همايش اشاره و اظهار كرد: اين همايش در راستاي توليد، توسعه علمي و ايجاد انگيزه در ميان فرهنگيان و معلمان تلاشگر و رونق بخشي به ايجاد رقابت سالم برگزار شده است.
وي در ادامه افزود: آنچه از انديشه ها بر مي آيد و به وسيله قلم ثبت مي شود همواره پايدار است و آخرين منشور الهي به وسيله كتاب به دست ما رسيده است.
محمدي، فرهنگيان را پيشقراولان كاروان علم و دانش دانست و گفت: قرار است نمايشگاهي فصلي از آثار فرهنگيان استان داير و در معرض ديد عموم گذاشته شود.
در پايان از برترين هاي همايش با اعطاي لوح تقدير و هدايايي تجليل شد.

منبع خبرگزاری:ایرنا