جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

معلمان با حضورشان در انتخابات شور و نشاط را فراهم می کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

معلمان با حضورشان در انتخابات شور و نشاط را فراهم می کنند

معلمان با حضورشان در انتخابات شور و نشاط را فراهم می کنند


فرماندار قروه:

پرویز کولانی شامگاه پنجشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان قروه با اشاره به افتخارآفرینی معلمان در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی گفت: معلمان در افزایش مشارکت مردم در انتخابات نقش‌آفرینی کنند.
به گفته وی باید مردم، مسئولان و نامزدهای شورای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری بویژه هواداران، انتخابات را قدرت مردم و نظام بدانند و زمینه برگزاری یک انتخابات پرشور و شوق، با نشاط و سالم، با امنیت و گسترده را فراهم کنند.
کولانی ادامه داد: اخلاق انتخاباتی حکم می‏کند تمامی نامزدها و طرفدارانشان به قانون عمل کنند و به دستورات دستگاه‏ها و نهادهای قانونی اعم از اجرایی و نظارتی گردن نهند.
به گفته وی یکی از وظایف مجریان انتخابات حفظ روحیه امید و نشاط جامعه و بیان دستاوردها و خدمات نظام جمهوری اسلامی است.
به گفته وی معلمان نقش بسار مهمی در نظام تعلیم و تربیت دانش آموزان برعهده دارند و از جایگاه والایی نزد خداوند برخوردار هستند.
کولانی با بیان اینکه هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده ای در شکل گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت، ادامه داد: یکی از ابزارهای مهم توسعه آینده هر کشوری، تربیت و آموزش صحیح جوانان آن می باشد.
وی افزود: بزرگترین افتخار برای قشر معلم همین بس که تمامی پیامبران و ائمه معصومین خود را معلم دانسته اند که نشان از شان و جایگاه معلم در اسلام است.
فرماندار قروه ،معلم را برای خوشبختی جامعه ضروری برشمرد و گفت: اگر جامعه ای ارزش معلم را نداند هرگز روی سعادت و توسعه را به خود نخواهد دید، بنابراین باید در جهت بالا بردن جایگاه معلم در جامعه تلاش کرد.
وی افزود: جامعه معلمان باید به خود ببالد که در اسلام و نظام اسلامی منزلت بالایی دارند و تلاش کنند که جامعه را به سمت تعالی سوق دهند تا به اهداف مقدس خود برسند.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان قروه نیز در این نشست گفت: در هفته معلم از 69 معلم در 17 اردیبهشت ماه تجلیل خواهد شد که از این تعداد یک نفر به عنوان معلم نمونه استانی و 9 نفر به عنوان معلم نمونه شهرستانی معرفی شدند.
حسین الماسی افزود: زنگ سپاس، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهید فرهنگی، دیدار با فرهنگیان بازنشسته، شرکت در نماز جمعه و مسابقات ورزشی از جمله برنامه های این ایام می باشد.
به گفته وی کلام معلم نه تنها بر روش زندگی افراد تأثیر گذار خواهد بود بلکه می تواند جامعه را در مسیر پویایی و یا نابودی قرار دهد.
الماسی افزود: معلمان نقش پررنگی در بالا بردن سطح آگاهی جامعه داشته اند و همه ما خود را مدیون زحمات و تلاش های بی وقفه آن ها می دانیم.

 

آدرس کوتاه :