جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

معاون درمان علوم پزشکی خبر محکومیت مدیر بیمارستان دولتی را تکذیب کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

معاون درمان علوم پزشکی خبر محکومیت مدیر بیمارستان دولتی را تکذیب کرد

معاون درمان علوم پزشکی خبر محکومیت مدیر بیمارستان دولتی را تکذیب کرد


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت:

معاون درمان علوم پزشکی خبر محکومیت مدیر بیمارستان دولتی را تکذیب کرد

دکتر هومن قصری با رد این خبر و تکذیب آن گفت: پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت که از برنامه های دولت تدبیر و امید در کشور و استان کردستان است، هیچگونه پرونده تخلفاتی و تعزیراتی تعرفه ای در بیمارستان های دولتی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سراسر استان حداقل در دو سال گذشته در کمیسیون تعزیرات حکومتی بهداشت و درمان استان و دادسرای انتظامی نظام پزشکی وجود نداشته است.
نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون تعزیرات حکومتی بهداشت و درمان استان کردستان همچنین گفت: هرگونه محکومیت مدیر بیمارستان دولتی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سطح استان به دلیل تخلفات تعرفه ای قویا تکذیب می گردد.
در خبری که به روی برخی پایگاه های اطلاع رسانی منتشر شده آمده است مدیر یک بیمارستان دولتی که اقدام به اخذ وجه مازاد بر تعرفه دولتی (گرانفروشی) کرده بود، در شعبه ویژه بهداشت و درمان تعزیرات حکومتی شهرستان سنندج به پرداخت 711 میلیون و 520 هزار ریال جزای نقدی و درج تخلف در پرونده پزشکی محکوم شد.
این خبر اورده است: حکم این پرونده در شعبه تجدید نظر قطعی شده و 355 میلیون و 760 هزار ریال از جزای نقدی این پرونده تا کنون پرداخت شده است.

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :