رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

مسابقه تلفنی - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

مسابقه تلفنی

مسابقه تلفنی


مسابقه تلفنی

 

شبکه ی استانی صدای مرکز کردستان جهت بالا بردن سطح آگاهی عمومی ، ارتقای سطح بینش و بصیرت عمومی، آشنایی مردم با کشور و استان (فرهنگ جامعه) و آشنایی با خدمات نظام در استان و علاقه مندی هر چه بیشتر به وطن و اهداف والای نظام جمهوری اسلامی ایران برای مخاطبان خود برنامه ای با عنوان مسابقه ی پنج در پنج به صورت زنده تولید و پخش می نماید.

این برنامه به صورت تلفنی در دو بخش سوالات 4 گزینه ای و سوالات تشریحی بین دو شرکت کننده با موضوعات ادبیات، ایران شناسی، بیوگرافی، معارف اسلامی، اطلاعات عمومی و کردستان شناسی برگزار می شود که هریک از سوالات گزینه ای 110 امتیاز و سئوالات تشریحی 20 امتیاز دارد و هرکدام که بیشترین امتیاز را کسب کنند برنده مسابقه به حساب می آیند.

 برای اینکه برنامه فقط سوال وجواب نباشد و جنبه ی تفریحی هم داشته باشد آیتمهای کوتاهی به برنامه اضافه شده است که دقایقی شاد را برای مخاطبان فراهم نماید.

علاقه مندان می توانند این برنامه را روزهای شنبه تا پنجشنبه راس ساعت 11:25 با مدت زمان 15 دقیقه از شبکه استانی صدای مرکز کردستان بر روی موج FM ردیف 1/97 مگا هرتز و روی موج متوسط ردیف های 927 و 945 کیلو هرتز بشنوند .

 

عوامل برنامه:

تهیه کننده و نویسنده: شیدا منصوری

مجری: خاطره ارج – ادریس الماسی