سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان استان آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان استان آغاز شد

مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان استان آغاز شد


خوشگوار معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان عنوان کرد:

مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان استان آغاز شد

خوشگوار معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان با اعلام این مطلب گفت: با وجود کمبود منایع مالی با نظر مساعد مدیرکل محترم و تصویب شورای ورزش اداره کل مسابقات ورزشی سال تحصیلی 95-94 در دو بخش دختران و پسران از 9 دیماه استارت خورد و دانش آموزان مناطق 16گانه استان در دو مقطع ابتدایی و متوسطه اول در رشته های فوتسال،والیبال،بسکتبال،هندبال، شنا و دوومیدانی به مدت دو هفته در شهرستان های سنندج ،دهگلان و سروآباد با هم به رقابت خواهند پرداخت.

معاون تربیت بدنی و سلامت با اشاره به اینکه ایجاد فضای توام با نشاط و سلامتی و شناسایی دانش آموزان مستعد به عنوان هدف کلی از برگزاری این مسابقات خاطرنشان کرد:این رقابت ها جنبه انتخابی تیم های منتخب استان را دارد و نفرات شاخص رشته های مختلف توسط کمیته فنی هر رشته شناسایی شده تا در اواسط خرداد در اردوهای آماده سازی ، خود را آماده شرکت در مسابقات کشوری کنند.

 خوشگوار گفت: در مسابقات استانی رشته های مذکور قریب دوهزار دانش آموزان به تناوب در مسابقات شرکت خواهند کرد و در رشته های بدمینتون، تنیس روی میز و ژیمناستیک بنا به صلاحدید فنی مسئولان انجمن های ورزشی ،نفرات در جریان اردوهای آمادگی انتخاب می شوند.

وی در پایان از همراهی و همکاری تمام روسای ادارات آموزش و پرورش استان در تامین شرایط اعزام تیم های ورزشی تقدیر و تشکر کرد.

منبع خبری:روابط عمومی آموزش و پرورش

آدرس کوتاه :