جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

مسابقات مچ اندازی بانوان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مسابقات مچ اندازی بانوان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

مسابقات مچ اندازی بانوان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد


کردستان

مسابقات مچ اندازی بانوان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام دیواندره گفت: مسابقات مچ اندازی بانوان استان به مناسبت دهه کرامت، ترویج ورزش بانوان و تقویت بخشی بانوان هیات بدنسازی در دیواندره برگزار شد.

«آزاد رحمانی» ادامه داد: این مسابقات در رده سنی آزاد در دو بخش دست راست و دست چپ با همکاری اداره ورزش و جوانان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان در سالن المپیک دیواندره به پایان رسید.

وی افزود: 54 ورزشکار از 4 شهرستان در قالب 7 تیم به رقابت پرداختند که در نتایج تیمی باشگاه خورهلات دیواندره اول، باشگاه ژوانگه دیواندره دوم و باشگاه البرز نوین سنندج سوم را به دست آوردند.

رحمانی با اشاره به اینکه نفرات برتر به مسابقات کشوری اعزام می شوند بیان کرد: در نتایج انفرادی نیز در وزن 50 کیلوگرم آیدا شکرالله نژاد اول، روژان محمدی دوم و عاطفه محمدی مقام سوم و در 55 کیلوگرم اسرافلاحی، کژال سبحانی و شهلا مرادنیا مقام های اول تا سوم این وزن را به دست آوردند.

وی ادامه داد: در وزن 60 کیلوگرم جمیله محمدی، فروزان دهقان و سمیه خانی مقام های اول تا سوم و در وزن 65 کیلو سحرصالحی، دلکش قادری و سنور سردارپور مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام دیواندره افزود: در وزن 70 کیلو گرم گل بهار غلام ویسی مقام اول، فرناز گلشه مقام دوم و شلیر الیاسی مقام سوم و در وزن 75 کیلوگرم شهلا یوسفی اول، دلنیا عبدی دوم و سوما قیصری سوم را به دست آوردند.

وی اضافه کرد: در وزن 80 کیلوگرم صبری قیصری اول، ژیلا آقایی دوم و لطیفه نیکزاد مقام سوم را کسب کردند در وزن 80+ نیز خانم ها نقره الیاسی، خوشبو رحیمی و حمیرا حسین پناهی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

آزاد رحمانی در پایان گفت باتوجه به برگزاری این مسابقات و مسابقات هفته آینده این هیات با مشکلات مالی مواجه است و از آنجا که در سال 95 هیات برتر معرفی شدیم نیازمند کمک مالی هستیم.

 

آدرس کوتاه :