جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

مریوان میزبان رقابت‌های کاراته امید کشور می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مریوان میزبان رقابت‌های کاراته امید کشور می‌شود

مریوان میزبان رقابت‌های کاراته امید کشور می‌شود


مدیرکل ورزش و جوانان کردستان:

حامد جولائی درسنندج اظهار کرد: با توجه شرایط مناسب مریوان رقابت‌های کاراته رده سنی امید کشور به مدت یک روز در این شهرستان می‌شود.

وی گفت: در اواخر سال گذشته در راستای پیشرفت این رشته ورزشی در استان مکاتبات لازم از سوی اداره کل ورزش و جوانان به فدراسیون کاراته برای اختصاص میزبانی مسابقات کشوری به کردستان صورت گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در ادامه تصریح کرد: پس از تایید فدراسیون با توجه به شرایط مناسب مریوان میزبانی مسابقات به این شهرستان واگذار شد.

وی به آمادگی کامل اداره‌کل ورزش و جوانان کردستان هیأت‌های کاراته استان و شهرستان مریوان برای برگزاری این مسابقات اشاره کرد و گفت: فرماندار مریوان و تمام مسؤولین شهرستان نیز مساعدت‌ها و حمایت‌های لازم در خصوص برگزاری رقابت‌های کاراته رده سنی امید کشور را انجام داده‌اند.

این مقام مسؤول اظهار داشت: رقابت ‌با حضور تمام استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود و ورود تیم‌ها روز پنجشنبه 17 فروردین‌ماه خواهد بود.

جولائی افزود: مسابقات در سالن ورزشی یک‌هزار و 200 نفره شهر مریوان برگزار می‌شود و 336 کاراته‌کا از استان‌های سراسر کشور در بخش‌های کاتا و کومیته با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی در پایان گفت: در خاتمه رقابت‌های کاراته امید کشور نفرات برتر اوزان مختلف جواز حضور در اردوی تیم ملی را از سوی کادر فنی فدراسیون بدست خواهند آورد.

 

آدرس کوتاه :