سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مردم سهامداران اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مردم سهامداران اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند

مردم سهامداران اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

امان اللهی در این نشست  گفت: افتخار به گذشته و امید به آینده رمز اصلی ماندگاری انقلاب است که باید به این مهم بیشترازگذشته توجه شود.

وی افزود: باید با نقد سازنده، مشفقانه و آگاهانه برای توسعه و پیشرفت انقلاب گام برداریم و افزایش سواد رسانه­ای و آموزش صحیح مطالبه گری در بین مردم جامعه دو رکن اصلی برای مقابله با جنگ نرم دشمن است.

مدیر کل صداوسیمای مرکز کردستان در بخش دیگری به آغاز ساخت برنامه های مهم در قالب چهل سالگی انقلاب ازآذرماه پارسال تا 22 بهمن امسال اشاره کرد و گفت: علاوه بر پخش برنامه های روزانه در بخشهای مختلف، در 4حوزه صدا، سیما، خبر و فضای مجازی برنامه های  ویژه چهل سالگی انقلاب در حال ساخت، تدوین و پخش است.

امان الهی  می­گوید  در بخش سیما برنامه های چهل چراغ، چهل سردار شهید استان، برنامه معرفی دستاوردها با عنوان "کارنامه"، داستانی کوتاه با موضوع کودک ونوجوان، مستند چهل افق با معرفی چهل خدمت مهم در استان،4 نماهنگ فاخر، مستند نشان سرخ وکارهای گرافیکی 100ثانیه ای با عنوان وصیت نامه شهدای استان در حال ساخت و تدوین است که در آبان ماه امسال ازاین برنامه های مهم فرهنگی رونمایی خواهد شد.

وی همچنین به تهیه  8 هزارو 400 دقیقه برنامه در رادیوی مرکز کردستان اشاره کرد و گفت: مستند کارآفرینان، "ریگای سه ربه رزی"، چهل سردار استان، مستند "روانگه" با رویکرد اقتصاد مقاومتی، ویژه برنامه "با کاروان" برای ایام دهه فجر، پرتوآفتاب و برنامه  سه رکه وتن،ازمهمترین برنامه های صدای مرکز کردستان است.

مدیر کل صداوسیمای مرکز کردستان  بابیان اینکه در حوزه خبرهم برنامه چهل خدمت در زمینه  تولید مستند 5 دقیقه ایی دردست اجرا است که تاکنون 11 قسمت از آن تهیه و پخش شده است گفت: خبرمرکز کردستان رویدادهای فرهنگی چهل سالگی انقلاب را به صورت ویژه پوشش می دهد.

امان اللهی همچنین گریزی به موفقیتهای صدای مرکز کردستان زد و گفت:میزان رضایتمندی 90 درصدی مردم استان از صدای مرکز و وجود 46 درصدی مخاطب برای رادیوی مرکز کردستان، باعث درخشش رادیو مرکزکردستان در کشور شده است.

وی همچنین به تولید ویدئوهای پنج وسه دقیقه ایی درفضای مجازی مرکز  اشاره کرد وگفت: برای اولین بار به صورت همزمان 75 ویدئوفاخرتهیه وتولید شده است.

امان اللهی به اهمیت برگزاری جشنهای انقلاب توسط مردم تاکید کرد وگفت: مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند وباید با برگزاری جشنهای مردمی برای پیروزی انقلاب در صدد ناامیدی دشمنان نظام باشیم.

آدرس کوتاه :