جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

مردم در 22 بهمن دلبستگی خود به انقلاب را نشان می دهند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مردم در 22 بهمن دلبستگی خود به انقلاب را نشان می دهند

مردم در 22 بهمن دلبستگی خود به انقلاب را نشان می دهند


امام جمعه بیجار:

مردم در 22 بهمن دلبستگی خود به انقلاب را نشان می دهند

حجت الاسلام علی مرادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بیجار اظهار کرد: مردم از انقلاب نبریده اند بلکه از تبعیض و بی عدالتی گلایه دارند و با اینکه از عملکرد برخی مدیران دلخورند ولی دلبسته و حامی انقلاب هستند و این 2 نباید با هم مقایسه شود.
وی برخی مشکلات مردم و جامعه را ناشی از ضعف عملکرد تعدادی از مدیران دانست و افزود: باید این موضوع بطور جدی مورد توجه مدیران بالا دستی قرار گیرد.
حجت الاسلام مرادی به حضور و فعالیت خوب برخی هیات امنای مساجد در برگزاری جشن پیروزی انقلاب با محوریت حفظ حرمت ایام فاطمیه (س) اشاره و از اینکه برخی هیات ها فعالیت کمرنگ داشتند ابراز ناخرسندی کرد.
وی در خطبه اول نماز جمعه هم با بیان اینکه امید به غیر خدا زوال پذیر است و انسان از این امیدواری باید بترسد، تاکید کرد: مسلمان فقط به خداوند متعال امید و اتکا دارد و اگر کسی به غیر خدا و دیگر مخلوقات امیدی داشته باشد، قطعا از این تکیه و امید ناپایدار ترس و دلهره خواهد داشت.
حجت الاسلام مرادی به فرمایشات پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) و حضرت امام صادق (ع) در خصوص امید به خدا و بریدن دلبستگی به غیر خدا اشاره کرد و گفت: نشاط و شادی که در راستای فرامین الهی و موازین شرعی باشد، مستمر و پایدار است و غیر از این اگر اتکایی پیدا کند بطور حتم با گذشت روزگار به نابودی خواهد رسید.

آدرس کوتاه :