رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

مردم در راهپیمایی 22 بهمن به دولت آمریکا بفهمانند که همچنان حامی نظام هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم در راهپیمایی 22 بهمن به دولت آمریکا بفهمانند که همچنان حامی نظام هستند

رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان کردستان گفت:

مردم در راهپیمایی 22 بهمن به دولت آمریکا بفهمانند که همچنان حامی نظام هستند

تیمور جوادی افزود: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و به ویژه رئیس جمهور جدید آمریکا است.
وی به سخنان تهدید آمیز ترامپ علیه ایران اشاره کرد و ادامه داد: حرف های ترامپ پایه و اساسی ندارد و خود وی نیز می داند که نمی تواند با جمهوری اسلامی که ملت پشتیبان آن است مقابله کند.
رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی کردستان با بیان اینکه دانشجویان و دانش آموزان نقش مهمی در انقلاب داشته اند اضافه کرد: این قشر فرهیخته باید مانند گذشته در صحنه حضور داشته باشند و حمایت خود را از انقلاب اسلامی اعلام کنند.
جوادی اظهار کرد: با توجه به اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی است و با همت مردم به پیروزی رسیده است؛ بنابراین اقشار مختلف مردم باید قدر آن را بدانند و با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن، از آرمان های انقلاب پاسداری کنند.
وی با بیان اینکه کشورمان همواره از جهات مختلف مورد هجمه بیگانگان قرار گرفته است ادامه داد: همانطور که مردم تاکنون انقلاب را حفظ کرده اند، از این پس هم باید از آن محافظت کنند.
جوادی به نقش گروه های سیاسی در راهپیمایی 22 بهمن و عدم اختلاف در کلیات نظام اشاره کرد و گفت: از آنجایی که همه در قالب نظام جمهوری اسلامی فعالیت می کنیم، گروه ها و سلیقه های مختلف سیاسی وظیفه دارند با همبستگی و تعامل، در صحنه، حضور پررنگ داشته باشند.
22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سال 57 است و مردم هر ساله در سراسر کشور با راهپیمایی میلیونی خود این روز را گرامی می دارند.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا