جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

مردم در راهپیمایی 22 بهمن به دولت آمریکا بفهمانند که همچنان حامی نظام هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مردم در راهپیمایی 22 بهمن به دولت آمریکا بفهمانند که همچنان حامی نظام هستند

مردم در راهپیمایی 22 بهمن به دولت آمریکا بفهمانند که همچنان حامی نظام هستند


رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان کردستان گفت:

مردم در راهپیمایی 22 بهمن به دولت آمریکا بفهمانند که همچنان حامی نظام هستند

تیمور جوادی افزود: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و به ویژه رئیس جمهور جدید آمریکا است.
وی به سخنان تهدید آمیز ترامپ علیه ایران اشاره کرد و ادامه داد: حرف های ترامپ پایه و اساسی ندارد و خود وی نیز می داند که نمی تواند با جمهوری اسلامی که ملت پشتیبان آن است مقابله کند.
رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی کردستان با بیان اینکه دانشجویان و دانش آموزان نقش مهمی در انقلاب داشته اند اضافه کرد: این قشر فرهیخته باید مانند گذشته در صحنه حضور داشته باشند و حمایت خود را از انقلاب اسلامی اعلام کنند.
جوادی اظهار کرد: با توجه به اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی است و با همت مردم به پیروزی رسیده است؛ بنابراین اقشار مختلف مردم باید قدر آن را بدانند و با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن، از آرمان های انقلاب پاسداری کنند.
وی با بیان اینکه کشورمان همواره از جهات مختلف مورد هجمه بیگانگان قرار گرفته است ادامه داد: همانطور که مردم تاکنون انقلاب را حفظ کرده اند، از این پس هم باید از آن محافظت کنند.
جوادی به نقش گروه های سیاسی در راهپیمایی 22 بهمن و عدم اختلاف در کلیات نظام اشاره کرد و گفت: از آنجایی که همه در قالب نظام جمهوری اسلامی فعالیت می کنیم، گروه ها و سلیقه های مختلف سیاسی وظیفه دارند با همبستگی و تعامل، در صحنه، حضور پررنگ داشته باشند.
22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سال 57 است و مردم هر ساله در سراسر کشور با راهپیمایی میلیونی خود این روز را گرامی می دارند.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :