جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

مردم در انتخابات همدلی خود را نشان دادند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مردم در انتخابات همدلی خود را نشان دادند

مردم در انتخابات همدلی خود را نشان دادند


امام جمعه موقت سقز:

مردم در انتخابات همدلی خود را نشان دادند

ماموستا سیدحسین حسینی ظهر امروز در خطبه‌های امروز جمعه سقز که با شرکت گسترده مردم مومن و خداجوی برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان باید از این همه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی درس گرفته باشند.

وی با اشاره به اینکه، حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای درس فراموش نشده‌ای به دشمنان داد، گفت: باید دشمنان ملت ایران از این حضور پرشور مردم بفهمند که ایران اسلامی هرگز در دام توطئه‌های آنان گرفتار نخواهد شد.

ماموستا حسینی ادامه داد: ایران اسلامی امروز یکپارچه است و همواره با توطئه‌های گوناگون دشمنان روبرو بوده که مردم با حضور حماسی خود در صحنه‌های مختلف دسیسه آنان را خنثی کرده‌اند، اما دشمن هرگز از رو نرفته و خود را کر کرده است.

امام جمعه موقت سقز سپس با تبریک هفته درختکاری افزود: در هفته درختکاری باید همه مردم مشارکت کنند و با غرس نهال طبیعت را حفظ کنند.

حسینی با بیان اینکه در دین اسلام بسیار به درخت و حفظ آن اهمیت داده شده است، بر حفظ و حراست از این منابع خدادادی و تحویل آن به آیندگان تلاش کنند.

وی سپس به جشن احسان و نیکوکاری که هر سال در آستانه سال نو از سوی کمیته امداد برگزار می‌شود، اشاره کرد و از عموم مردم خواست در این جشن شرکت و کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای توزیع در بین نیازمندان واقعی جامعه اهدا کنند.

امام جمعه موقت سقز سپس در خصوص اهمیت نماز افزود: نماز ستون دین است و باید فرد مسلمان این فریضه دینی را به خوبی ادا کند.

وی شاخصه‌های یک فرد مسلمان را انجام فرایض دینی به ویژه نماز دانست و بر اقامه نماز با حضور گسترده مردم به صورت جماعت در مساجد تاکید کرد.

گفتنی است؛ نماز جمعه شهر صاحب هم با حضور مردم این شهر برگزار شد.

امام جمعه موقت شهر صاحب نیز با تقدیر از مردم برای حضور گسترده در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، این حضور مردم را مایه دلگرمی دوستداران انقلاب اسلامی دانست.

ماموستا غفورمصونی سپس با اشاره به اینکه انجام ارکان دینی بر هر فرد مسلمان واجب است، بر رعایت فرایض دین اسلام که سفارش پیامبر گرامی اسلام است تاکید کرد.

 منبع خبرگزاری:فارس

آدرس کوتاه :