جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

مردم به فردی رأی بدهند که آگاه به رنج محرومان باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم به فردی رأی بدهند که آگاه به رنج محرومان باشد

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:

مردم به فردی رأی بدهند که آگاه به رنج محرومان باشد

ماموستا فایق رستمی ، با اشاره به انتخابات پیش‌رو اظهار داشت: انتخابات مسئله‌ای قرآنی و انتخاب به دست خود مردم سپرده شده است.

وی گفت: مردم باید در انتخابات ریاست جمهوری فردی را انتخاب کنند که صالح، صادق، امانت‌دار، غمخوار، مفید، دلسوز مردم و آگاه به رنج محرومان باشد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: رئیس جمهور آینده باید فردی عادل و مورد اعتماد و دلسوز مملکت و قوانین جمهوری اسلامی باشد و بتواند از خون همه شهیدان که در راه آب و خاک وطن به درجه رفیع شهادت رسیدند حفاظت کند.

وی گفت: پخش مناظر‌ه‌ها به صورت زنده می‌تواند در آگاه سازی و انتخاب بهتر مردم تاثیرگذار باشد اما مناظرات باید به حق، دور از تخریب و براساس برنامه باشد.

ماموستا رستمی افزود: در مناظرات باید واقعیت‌ها و کارهایی که انجام نشده و مشکلات کنونی کشور به صورت شفاف برای مردم بیان شود تا همه بتوانند انتخاب موثر، درست و  بهتری داشته باشند.

وی اظهار کرد: انتخاب رئیس جمهور جدید به دست خود مردم سپرده شده چون همه مردم سراسرکشور خودشان به خوبی می‌دانند که چه کارهای انجام شده و کاملاً از عملکردها آگاه هستند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری فردی را انتخاب کنند که  بتواند مشکل اقتصادی و بیکاری کشور را برطرف کند.

وی گفت: امیدوارم همه مردم ایران اسلامی همانند همیشه پشتیبان نظام جمهوری اسلامی باشند و با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی حماسه‌ای دیگر خلق کنند.

منبع خبرگزاری: تسنیم