رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

مردم با حضور حداکثری در انتخابات بینی دشمنان را به خاک می‌مالند‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم با حضور حداکثری در انتخابات بینی دشمنان را به خاک می‌مالند‌

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری:

آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ظهر امروز در در نشست تخصصی ائمه جمعه، با بیان اینکه حضور همه مردم و علما در پای صندوق‌های رای نشانه آزادی و دمکراسی نظام ایرانی اسلامی است اظهار داشت: در کشور ایران رئیس جمهور با آرای مردم انتخاب می‌شود و مردم خودشان قدرت انتخاب دارند که این نشان از دمکراسی مردم است

وی گفت: انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است و حضور باشکوه در پای صندوق‌های رأی پشتیبانی، همراهی و هماهنگی مردم با رهبری، نظام و انقلاب را نشان می‌دهد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: غربی‌ها و دیگر نظام‌های استکباری تلاش می‌کنند که میزان حضور مردم در انتخابات کم شود و در پای صندوق‌های رأی حاضر نشوند اما مردم با حضور حداکثری بینی دشمنان را به خاک می‌مالند.

وی گفت: حضور حداکثری در انتخابات بسیار ارزشمند و یکی از نشانه‌های وحدت مسلمانان در ایران است و پیام‌های مهمی برای دشمنان آن سوی مرزها دارد.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی افزود: مردم ایران در انتخابات پیش‌رو باید رئیس جمهوری انتخاب کنند که دلسوز مردم و به ظرفیت‌های داخلی کشور توجه کند و متکی به خارج نباشد تا بتواند با مدیریت منابع انسانی و مادی ایران مشکل مردم را حل کند.

وی اظهار کرد: مردم استان کردستان سعی کنند در انتخابات شوراهای اسلامی فردی انتخاب کنند که متخصص و آگاه به مسائل و مشکلات کنونی استان باشد چون آبادانی شهر و روستاها با تصمیمات شوراها انجام می‌شود.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به پیشرفت‌های علمی جوانان نخبه ایران گفت: تمام افتخار ما این است که تکنولوژی هسته‌ای ایران ساخته دست دانشمندان بومی کشورمان است و حتی  کشورهای دیگر در بحث هسته‌ای از ایران کمک می‌گیرند.