جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

مردم باید افراد اصلح را برای تعیین سرنوشت خود انتخاب کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مردم باید افراد اصلح را برای تعیین سرنوشت خود انتخاب کنند

مردم باید افراد اصلح را برای تعیین سرنوشت خود انتخاب کنند


امام جمعه بانه:

ماموستا عبدالله افزود: انتخابات به لحاظ سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و دینی اهمیت بسیار بالایی دارد و شرکت در انتخابات یک وظیفه دینی و شرعی است.
وی اضافه کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و تکلیف دینی همه مسلمانان است که باید جامعه اسلامی به وظیفه دینی و شرعی خود در این زمینه به خوبی عمل کند.
وی اظهار کرد: مردم با شرکت در انتخابات مسیر آینده جامعه خود را تعیین می کند که باید با آگاهی و شناخت از کاندیداها به کاندیدای اصلح رای بدهند.
به گفته وی مردم باید در انتخابات به فردی با ایمان و آگاه به مسائل اجتماعی رای بدهند و همچنین باید میزان تخصص و تعهد کاندیدای مورد نظر خود را بسنجند.
ماموستا حیدری به حضور پروشور مردم بانه در ادوار گذشته اشاره کرد و گفت: مشارکت همگانی مردم بانه در همه زمینه به خوبی نمایان است و مردم این شهرستان در کارهای مشارکتی حضوری فعال دارند که امیدواریم در این دوره از انتخابات هم به تعهد و وظیفه دینی خود در قبال جامعه اسلامی عمل کنند.
وی ادامه داد: هیات های نظارت انتخابات شوراهای شهر و روستا باید در تایید صلاحیت ثبت نام کنندگان به دین داری،صداقت، شجاعت، تخصص، اخلاق و تعهد ثبت نام کنندگان توجه کنند.
وی گفت: مردم باید از مسائل قومی، جناحی و حزبی در انتخابات پرهیز کنند و مصالح عمومی جامعه را در نظر داشته باشند
انتخابات شوراهای شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور در 29 اردیبهشت سال جاری برگزار می شود.

 

آدرس کوتاه :