رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

مرحله اول رقابت های فوتبال مناطق نونهالان کشور در سقز برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مرحله اول رقابت های فوتبال مناطق نونهالان کشور در سقز برگزار می شود

کردستان

فرزاد خاکی روز شنبه افزود: این رقابت ها به مدت 6 روز برگزار می شود و در این مدت، تیم های شهرداری سقز، سپاهان گیلان، یاوران ورزشی پارس آباد، موعود زنجان و استقلال کرج در سقز به مصاف هم خواهند رفت.
وی ادامه داد: رقابت های فوتبال نونهالان مناطق باشگاه های کشور در هشت گروه پنج تیمی برگزار می شود و در هر گروه 2 تیم به مرحله بعدی صعود خواهد کرد.
خاکی، همچنین با اشاره به ظرفیت مناسب شهرستان سقز در حوزه فوتسال و فوتبال بیان کرد: مراسم رونمایی از لباس و لوگوی تیم فوتسال ساکاپخش کردستان (سقز) با حضور مسئولان شب گذشته در سالن شهید آبدرم برگزار شد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز از موسس تیم فوتسال ساکاپخش کردستان، جعفر احمدیان، تشکر و قدردانی و عنوان کرد: ایده و طرح لوگو این باشگاه که گردبند زیویه، نماد قدمت و اصالت و باستانی بودن شهر سقز است، توسط حاتم شریفی و هیوا نوجوان انجام شده است.
او ادامه داد: در طراحی پیراهن هم به عنوان نماد و صلح از رنگ سفید استفاده شده است و در پایین پیراهن از کمربند سه حلقه کُردی یا کمربند سه گره بهره گرفته شده که نماد اتحاد و یکپارچگی مردم کُرد می باشد.
او با بیان اینکه 14 هزار ورزشکار سازماندهی شده در سقز وجود دارد، یادآور شد: بیش از یک هزار و 200 نفر در حوزه فوتبال و فوتسال در این شهرستان فعالیت می کنند.
سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.