جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

مراکز عرضه مستقیم "انگور سیاه و عسل طبیعی" در شهرستان بانه راه‌اندازی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مراکز عرضه مستقیم "انگور سیاه و عسل طبیعی" در شهرستان بانه راه‌اندازی می‌شود

مراکز عرضه مستقیم "انگور سیاه و عسل طبیعی" در شهرستان بانه راه‌اندازی می‌شود


فرماندار بانه عنوان کرد:

مراکز عرضه مستقیم

محمد فلاحی در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان اظهار داشت: خبرنگاران زبان گویای جامعه و پل ارتباطی مردم با مسئولان هستند.

وی شغل خبرنگاری را رسالتی مهم و حساس دانست و گفت: خبرنگاران در "فرهنگ‌سازی، توسعه و پیشرفت" نقش مهمی برعهده دارند.

فرماندار شهرستان بانه تصریح کرد: بیان واقعیت‌ها، مشکلات و مطالبات مردم از دیگر رسالت‌های خبرنگاران است و خبرنگار با قلم خود می‌تواند جامعه و مسئولان را به سمت توسعه هدایت کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در راستای توسعه بخش کشاورزی، دامداری و دامپروری شهرستان انجام شده که معرفی 20 نفر جویای کار به صندوق کارآفرینی امید برای دریافت تسهیلات و ایجاد اشتغالزایی از جمله آنان بوده است.

فلاحی با اشاره به مرزی بودن بانه افزود: تجارت در این شهرستان از رونق خوبی برخوردار بوده و باید توسعه بخش کشاورزی و تولید در کنار تجارت از اولویت‌های اصلی باشد.

وی از فعالیت مراکز عرضه مستقیم انگور سیاه و عسل طبیعی در بانه خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه به‌منظور حمایت از بخش تولید، کشاورزی و شناساندن محصولات برتر از شهریورماه امسال تا پایان مهرماه در این شهرستان شروع به‌کار می‌کند.

فرماندار شهرستان بانه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی گفت: گرچه این شبکه‌ها و کانال‌ها در بخش اطلاع رسانی نقش مهمی برعهده دارند اما رسالت خبرنگاری فراتر و ماندگارتر از این فضاها است.

وی گفت: امروز بسیاری از مسائل و مشکلات در حوزه‌های مختلف با همت رسانه‌ها رفع و به‌ فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل می‌شود.

 

منبع خبرگزاری: تسنیم

آدرس کوتاه :