رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

مراسم رژه نیروهای مسلح(هفته دفاع مقدس) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برنامه های سیما

مراسم رژه نیروهای مسلح(هفته دفاع مقدس)

مراسم رژه نیروهای مسلح(هفته دفاع مقدس)


 

رئیس جمهور گفت: باید 8 سال دفاع مقدس را بازخوانی کنیم و به دلاورمردی ها، ایستادگی ها و استقامت نیروهای مسلح سرفرود بیاوریم.

باید به دنیا اعلام کنیم ارتش ما برخلاف برخی ارتش های منطقه و نیروهای مسلح ما برخلاف نیروهای مسلح برخی کشورهای منطقه مردم سالار است.

باید به دنیا اعلام کنیم نیروهای مسلح ما هیچگاه در امور سیاسی مداخله نکرده و همواره خود را در برابر ولایت و خواست مردم تسلیم یافته است؛ در این سی و چند سال هیچگاه در کشور ما حکومت و دولت نظامی نداشته ایم و این افتخار نیروهای مسلح این سرزمین است.

کشورهای منطقه از شمال آفریقا تا آسیا و خاورمیانه درس مردم سالاری را از نیروهای مسلح ایران بیاموزند؛ کشور ما کشوری انقلابی و سرزمینی است که حاکمیتش از آن مردم است و کشوری انقلابی نیاز به جنگ و تجاوز ندارد، نفوذ ما در منطقه نفوذ فرهنگی و گفتمانی است.

ایران در 200 سال گذشته به کشوری تجاوز نکرده است و امروز نیز در دوران انقلاب اسلامی نیروهای مسلح این سرزمین و این نظام آغازگر هیچ تجاوزی در منطقه نخواهد بود اما همواره مدافع قوی و قهرمان در برابر متجاوزان بوده و خواهد بود و همواره تجاوزگر را از تجاوز پشیمان خواهد کرد. باز گردید و ببینید متجاوزان 31 شهریور 59 و دیکتاتور متجاوزش کجا هستند و به کجا رسیده اند و حامیانش کجا هستند و قهرمانان ما با پایمردی و ایثارگری شان روز به روز بر عزت خود و ملت این سرزمین افزودند.

حجت الاسلام روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایرانعوامل برنامه:

تهیه کننده: دارا سیدعباسی

تصویربردار: ارسلان بهمنی

صدابردار پرتابل: آروین اسدنژاد

تدوینگر: مسعود یارعلی

گزارشگر: دارا سیدعباسی

ساخت وله گرافیکی: وحید زارعی

دستیار صدا و تصویر پرتابل: رضا صادقی

دستیار تهیه: خاطره میرزایی