جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

مراسم جشن نیمه شعبان در شهرستان دهگلان برگزار شد. - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم جشن نیمه شعبان در شهرستان دهگلان برگزار شد.

با حضور مردم شهرستان دهگلان

مراسم جشن نیمه شعبان در شهرستان دهگلان برگزار شد.

به گزارش واحد خبر سنندج، ماموستا محمدی امام جمعه دهگلان دراین مراسم معنوی که با حضور مردم ومسئولین در حسینیه  رستگاران دهگلان برگزار شد اظهار داشت: حضرت مهدی (عج) از سلاله پاک پیامبراسلام(ص)است وهنگامی که دنیا پر از ظلم وبی عدالتی شود ظهور می کند ودنیا را ازظلم وبی عدالتی نجات می دهد.

 وی افزود: امام شافعی (رض) به ما یاد داده است که هرکس با آئین پیامبر(ص) واهل بیت اودوست باشد دوست ما وهرکس با ییامبر واهلش دشمنی کند دشمن ماست.

امام جمعه دهگلان گفت: پیامبر اسلام (ص) از آمدن بزرگ مردی ازنسلش به نام امام مهدی(عج) خبر داده است که مردی عدالت گستراست و بنا به روایت اهل سنت بزرگ مردی ازسلاله پیامبر به اسم حضرت مهدی ظهور می کند ودنیا پراز عدل وداد می شود.
وی با اشاره به سالروز ولادت امام عصر (عج) گفت: این روز بزرگ به نام روز سربازان گمنام امام زمان(عج) نام گذاری شده است واین سربازان گمنام با گذشتن از جان خود امنیت وآسایش رابرای این مملکت به ارمغان آورده اند.

امام جمعه دهگلان  با اشاره به نا امنی کشورهای اطراف ایران اسلامی گفت: امنیت وآسایش مردم و کشور ما به لطف این سربازان گمنام است که حافظ امنیت کشورشان هستند.

ماموستا محمدی افزود: مسلمانان باید با اتحاد بیشتر در مقابل دشمنان دین مبین اسلام قد علم کنند و نگذارند دشمن دیرینه اسلام با تفرقه افکنی دربین مسلمین به اهداف شوم خود برسد.
و درادامه گفت: مذاهب مختلف اسلامی همانند شاخه وبرگ درخت تنومندی هستند واین شاخ وبرگها باعث عظمت این درخت تنومند اسلام شده که دشمنان اسلام قدرت دسترسی به این دین بزرگ ومقدس را ندارند.