جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

مدیر کل جدید تامین اجتماعی کردستان معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مدیر کل جدید تامین اجتماعی کردستان معرفی شد

مدیر کل جدید تامین اجتماعی کردستان معرفی شد


کردستان

، مدیر کل سابق تامین اجتماعی کردستان در این مراسم گفت: در زمان مسئولیتم مدیریت مشارکتی همراه با آرامش و اعتماد را در کارها به کار بردم و اتحاد بسیار خوبی در استان در بین مدیران و کارکنان این سازمان ایجاد شد.
فریدون خدابنده لو با بیان اینکه در حوزه تامین اجتماعی تحولات بسیار خوبی انجام دادیم افزود: کادر سازی بسیار مناسبی ایجاد شد و طی این چند سال کارها بسیار خوب پیش رفت.
وی اظهار کرد: از جمله کارهایی که انجام دادیم این بود که کسری ها و کمبود های استان را شناسایی و اولویت بندی کردیم و با استفاده از برنامه ای تعریف شده مسیر درست را انتخاب کردیم.
خدابنده لو بیان کرد: تجهیزات در کل استان باز سازی و خرید وسایل لازم انجام شد و فضای فیزیکی ادارات را سامان دهی کردیم.
وی با بیان اینکه امسال در سطح استان سه ساختمان ایجاد کردیم افزود: ساختمان شعبه دو سنندج با دو هزار و 800 مترمربع زیرینا در چهار طبقه ساخته شد تا در شان شخصیت مردم این شهر باشد.
مدیر کل سابق تامین اجتماعی استان گفت: ساختمان تامین اجتماعی سقز نیز که در نوع خود بهترین ساختمان است با چهار مهمانسرا به زودی به بهره برداری می رسد.
وی همچنین احداث ساختمان جدید تامین اجتماعی بانه را در کنار ساختمان قدیمی آن از دیگر اقدامات اداره کل تامین اجتماعی ذکر کرد.
خدابنده لو اظهار کرد: ما در سال 93 و 94 رتبه چهارم و سوم کشوری را از لحاظ عملکرد داشتیم که نشان از فعالیت ها و تلاش های ستودنی این مجموعه است
وی با اشاره به اینکه شعبات تامین اجتماعی در کردستان دو واحد ارتقا یافته است افزود: تیم کاری ما با روحیات خوب و تعامل سازنده انجام وظیفه کردند و از هیچ خدمتی در قبال مردم دریغ نکردند.
خدابنده لو در پایان بیان کرد: ما هیچ وقت به فکر حفظ وضع موجود نبودیم؛ بلکه همیشه به فکر ارتقا وضعیت موجود بودیم و کارهای خیلی خوبی هم انجام دادیم
*** 
مدیر کل جدید تامین اجتماعی کردستان نیز در این مراسم گفت: استان کردستان عمدتا یک استان صنفی است؛ بنابراین باید ظرفیت سنجی کرد و با استفاده از ظرفیت های مختلف این استان در مسیر پیشرفت قدم برداریم.
سید صلاح قریشی افزود: هم اکنون 210 هزار بیمه شده اصلی در استان داریم ولی با توجه به نیاز بیشتر مردم این منطقه، باید ظرفیت و ضریب بیمه ای را افزایش دهیم.
وی اظهار کرد: باید با حمایت مسئولان و با توجه به منویات رهبر انقلاب، با تعامل و همکاری در راستای اقتصاد مقاومتی قدم بر داریم تا به اهداف مورد نظر دست یابیم
***
نماینده شهرستان های مریوان و سرو آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: استان کردستان نیازمند داشتن مدیرانی ریسک پذیر است تا بتوانند در راستای حل مشکلات مردم بهترین خدمت را ارائه دهند.
منصور مرادی اظهار کرد: تا زمانی که بخش دولتی در این استان سرمایه گذاری نکند، بخش خصوصی نیز به این کار ترغیب نمی شود و همچنان شاهد بیکاری در کردستان خواهیم بود.
وی با بیان اینکه کردستان استانی مرزی است افزود: در درجه اول امنیت با خود مردم برقرار می شود ولی اقتصاد قوی، مضاعف کننده امنیت است
مرادی گفت: افراد تحت پوشش بیمه در کردستان نسبت به استان های دیگر کم است؛ بنابراین انتظار داریم درصد بیشتری از مردم این استان تحت پوشش قرار گیرند.
نماینده شهرهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به نیروی انسانی خوبی که در این استان وجود دارد حتما باید سرمایه گذاری در سطح کلان صورت گیرد تا جوانان دارای شغل شوند و به بیراهه کشیده نشوند

 

آدرس کوتاه :