جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

مدیران شبکه استانی کردستان از سریال تاقانه بازدید کردند. - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

مدیران شبکه استانی کردستان از سریال تاقانه بازدید کردند.

مدیران شبکه استانی کردستان از سریال تاقانه بازدید کردند.


تاقانه در راه است؛

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان، ابوالقاسم امان اللهی مدیر کل صدا و سیمای مرکز  کردستان  به همراه معاونین مرکز از پشت صحنه سریال «تاقانه» بازیگران و عوامل سریال دیدار و بازدید کردند. این سریال که از تولیدات شبکه استانی کردستان است در آینده نزدیک از سیمای شبکه استانی پخش می شود.

سریال تاقانه در 15 قسمت 30 دقیقه ای به کارگردانی و تهیه کنندگی آقای حسین جلالی تهیه و تولید می شود. در حال حاضر بیش از 50 درصد سریال تصویربرداری شده است و تصویربرداری در لوکیشن های متعدد شهر و روستا انجام می گیرد. موضوع سریال به نوعی طنز اجتماعی در مورد ازدواج جوانان است ازدواجی که غالب جوانان بر اساس ظاهر عمل می کنند و واالدین به ملاکها و معیار های باطنی توجه دارند.

خط سیر روایتی سریال به این شرح است که کمال کارمند اداره آب و پسری بزرگسال است و به دنبال رویاهای خود برای ادامه زندگی، سرگردان در حال تجربه هایی است که زندگی اش را دگرگون می کند و در طی این اتفاقات مادر پیرش به همراه دو خواهرش تمام تلاش خود را می کنند که او را به خواسته اش برسانند اما در این میان دو داماد کمال هر کدام به خاطر ارثیه ای که به کمال می رسد در نظر دارند که کمال از ... و در ادامه و به زودی به تماشای این سریال از سیمای مرکز کردستان می نشینیم.

تهیه کننده و کارگردان: حسین جلالی

مدیر تصویربرداری: حشمت نارنجی

تصویربردار2: باسط احمدی

صدابردار: فرید صداقت

نویسنده: شاهو رشیدی

گریمور: فرشید صلواتی

بازیگران: رضا پشابادی، عابدین رضایی، اسعد فریدی،  چیمن ناصری، لیلا محمدی و ... است

آدرس کوتاه :